TopStar

5. října 2013 16:10

Vladko a Thomas: Našli společnou řeč a drželi se za ruce

Ti dva se poslední týdny jen hádali a osočovali. Obyvatelé Vily se kvůli tomu dokonce rozdělili na dva de facto nepřátelské tábory. Jenže se přece jen našlo téma, na které Vladko a Thomas dokázali dlouhé minuty v klidu debatovat.

Když dochází témata k hovoru, fungují spolehlivě dvě. Pro ženské jsou to muži (případně porody) a pro chlapy? Vojna!

A právě na vojenskou službu přišla řeč ve Vile. Vladko přiznal, že na vojně nebyl, protože neprošel přes posudkovou komisi. Nechtěl ale říct proč, jen dodal, že kvůli sexuální orientaci to nebylo. Thomas pak ostatní včetně Vladka docela dlouho a vlastně dobře bavil historkami z vojny.

V posledních čtyřiadvaceti hodinách je mezi Vladkem a Thomasem celkem klid. Ostatně s jakým humorem bere například Vladko některé situace si můžete ověřit v následujícím videu. Když si VyVolení hráli na letadlo a on se ocitnul vedle Thomase, bodoval skvělou hláškou.

Možná jen díky tomu se jim podařilo celkem klidně přistoupit k úkolu od štábu, kdy měl Vladko Thomase držet v ložnici za zápěstí a vyslýchat ho na téma, co má za problémy, že tak často používá vyhrožování.

Úkol zvládli naprosto bravurně a dokázali si dokonce popovídat i o vzájemných vztazích. "Ani nevím, že jsem do tebe strčil," poznamenal Thomas k nejostřejší hádce, která mezi nimi ve Vile proběhla a dodal: "Nikdy bych tě neuhodil."

Tip Prima-Style: Sledujte VyVolení Speciál dnes v 18:00 hodin a Zprávy z Vily v 19:40.

Chcete se podívat do Vily a sledovat její obyvatele prostřednictvím čtyř kamer a on-line přenosu? Vstupte TUDY.

Mohlo by vás zajímat:

Jak to vypadalo, když se Eva vrátila z vítězného duelu s Pepou

Sdílejte článek

Přečtěte si také