TopStar

29. listopadu 2013 22:23

E. Bozonová

Vladkova cesta VyVolenými II: Nervy na pochodu

Jediné, co se rozhodně za osm let nezměnilo, je Vladkova snadná „nášlapnost“, sklon k hysterickým scénám a řevu. Zatímco diváci se baví, Vladkovi občas hrozí infarkt. Prožívá své záchvaty opravdu naplno, nebo je tak trochu hraje?

Hned v prvních dnech mu dopravili rekvizitáři do Vily jeho oblíbené houpací křeslo, a s ním jakoby se vrátily i Vladkovy nálady, notoricky známé z první řady VyVolených. První obrovský řev se strhl na hlavu Thomase, který se snažil hájit zhroucenou Nikol po jejím nočním „čůracím“ faux pas. A byl to pořádný fičák. Jejich sporům nebyl konec stejně jako s Romanou, s níž si Vladko zařval nespočetněkrát. Tyto hádky ale měly jiný podtext – šlo v nich o malichernosti a nikdy nebyly zlé.

Úhlavní nepřítel

V dalším sporu mu Thomas vypočítal, proč jsou mezi nimi dvěma propastné rozdíly. A začalo se rodit nepřátelství téměř na život a na smrt. Brzy se pánové navzájem obvinili z manipulátorství a následovala první Vladkova velká scéna, v jejímž závěru se dožadoval vstupu do Zpovědnice. A než uběhl další týden, Vladko řval, Thomas jel proti němu jako rozzuřený buldok a došlo málem i na facky. Krátce nato se VyVolení rozdělili na neutrální Románskou republiku, Vladkoland a Buldočinec, jejichž vzájemnou averzi nebylo možné přehlédnout. Thomas dokonce přešel k otevřeným urážkám.

VLADKOVA CESTA SOUTĚŽÍ PRVNÍ DÍL:

Jak se rodili VyVolení? Podívejte se na video ze zákulisí show:

Sdílejte článek

Přečtěte si také