TopStar

21. března 2018 15:35

Vlasový mág Michal Zapoměl skončil zbitý s roztrženým obočím! Co se stalo?

Michal Zapoměl patří mezi nejvyhledávanější kadeřníky současnosti. Jeho karlínské kadeřnictví navštěvuje nejedna slavná osobnost, po prožitém incidentu si ale Michal dá nejspíše od práce pauzu. Když chtěl svému kamarádovi pomoci ve rvačce, vrhla se banda agresivních mladíků i na něj a dala mu pořádně do těla. Jak se říká, pro dobrotu na žebrotu.

Páteční večer pro jednoho z nejslavnějších českých kadeřníků přívětivý rozhodně nebyl. Michal chtěl pomoci jednomu ze svých kamarádů, ovšem zranění místo toho utrpěl sám. ‚‚Včerejší večer mně opět ukázal, jak agresivní dokážou někteří jedinci být. Když jsem se zastal svého kamaráda, proti kterému banda těchto nadupaných mladíků chtěla jít, když jsme odcházeli z klubu, tak jsem si myslel, že to uklidním a vyřeším v klidu. Pak ale věci měly zvrat a vlastně už si pamatuju jen, jak jsem nic neviděl a všechno mě bolelo... páni vyhazovači, kteří u klubu byli, se nakonec ještě rozčílili na nás s tím, že to je na ulici a že do toho se plést nebudou.... což dokázali pěsťovkou mému kamarádovi... Co napsat... Lidi řeší agresivitu na zvířatech daleko víc, ale na lidech dělají jako že nic... Smutný čas a smutná doba. Odneslo to oko se 4 stehy a vymlácené přední zuby a lehký otřes,‘‘ okomentoval celou situaci Zapoměl na svém Instagramu.

‚‚Možná to ti, kterých se to týká, uvidí a třeba se v nich ozve morálka. Možná to jenom vzbudí v lidech víc odvahu pomoci a ne jen nečinně přihlížet,‘‘ připsal nadějíplně Michal k hrůzné fotce, na které mohou fanoušci vidět podlitiny, roztržené obočí a vylomené zuby.

‚‚Nejčastější chybu děláme v tom, že nemáme svého dobrého kadeřníka. Že experimentujeme a zkoušíme. Hlavně ženy zkouší, jsou emotivní. Poddávají se svým emocím a řeší to skrze svoji image. Přirozenost, příroda a naturální krása je to nejhezčí,‘‘ komentuje Zapoměl současné ‚‚trendy‘‘ společnosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také