TopStar

21. února 2015 08:27

Vloggerka Zoella má nový dům za milion liber. Podívejte se, jak si žije!

Tak tady máme další důkaz, že internet dokáže vystřelit ke slávě a pohádkovému bohatství. Tohle je hnízdečko, ve kterém budou svoje příspěvky natáčet vloggeři Zoella a Alfie. Stálo milion liber!

Zoella si ho nadělila za odměnu, když počet jejích folowers na Youtube přesáhl sedm miliónů. Myslíme tím její hlavní kanál Zoella. Na vedlejším kanálu More Zoella jich je už skoro tři milióny. A pak tu máme 2,7 miliónu fanoušků na Twitteru, 3,5 mil. na Instagramu... a tak dále!

Zoe Elizabeth Sugg se narodila v roce 1990. Její příspěvky jsou o módě a kráse, montuje se už ale prakticky do všeho - spoustu videí natáčí společně se svým přítelem, další hvězdou internetu Alfie Deyesem.

Zoella a její domácí studio

První blog pověsila na síť ještě jako zaměstnankyně firmy, zabývající se interiérovým designem, v roce 2009. Brzy se ale postavila na vlastní nohy, vydělává desítky miliónů liber - o tom, jaké jmění je jen ve věcech, které jí přední světové značky dovážejí, ani nemluvě! Zoella je v Británii obrovský fenomén a prakticky nemůžete udělat krok, abyste na ni nenarazili.

Tahle kráska už nikdy nouzí trpět nebude

Loni napsla knihu Girl on-line

Zoella kam se podíváš

A před pár dny koupila dům v Brightonu, s pěti ložnicemi za zmíněný jeden milion dolarů. Je to zkrátka sladká a hodně šikovná holky (přiznejme si to). Jediný problém měla ve chvíli, kdy natáčela vlogg a řídila auto zároveň. I ten ale její mluvčí (ano, Zoella má svou tiskovou mluvčí) zametla pod koberec s tím, že Zoe přece nebyla v hlavní provozu...

Podívejte se, jak teď bude bydlet:

Zoella - její nový dům

TIP redakce: Sledujte Aliho youtubery v pořadu Hrajeme s Alim na Prima COOL každou sobotu od 12:45.

Sdílejte článek

Přečtěte si také