TopStar

26. dubna 2013 12:00

Blanka Konrádová

Vojtkovy ženy opět v sobě. Jovanka nařkla Libuši z intrik!

Bývalá žena rockera Josefa Vojtka (47), tanečnice Líba Vojtková (32), nemá ani pět let po rozvodu klid. Její tehdejší kamarádka Jovanka Skrčeská (34), nyní též Vojtková, jí nejen odloudila manžela, ale nedávno Líbu navíc nařkla, že si v době rozvodu vymýšlela a pomlouvala ji.

„Pepova nynější žena dala nedávno rozhovor jistému časopisu, kde mě naprosto šokovala odpovědí na otázku, jaký má vztah k bývalým přítelkyním svého muže. Vyjádřila se ve smyslu, že si toho hodně vytrpěla, protože jsem prý v době rozvodu s Pepou říkala spoustu lží,“ neskrývá překvapení Líba. Tanečnice tehdy zůstala sama se čtyřměsíčním synem Matyášem (6) a rozhodně jí nebylo do zpěvu. „Ta situace pro mě nebyla lehká, bývaly jsme velké kamarádky, a ona si mě po těch letech dovolila nařknout z intrik a lží,“ zlobí se Líba.

Protože má už dva roky stabilní vztah s podnikatelem Ivanem Blayerem, ráda by, aby se tyto staré spory uzavřely. „Prosím, aby se k mé osobě už nevyjadřovala,“ dodává. Ze svého života Jovanku však definitivně vymazat nemůže. Minimálně proto, že Líbu s Pepou Vojtkem bude už napořád spojovat šestiletý syn Matyáš. „Pepa si ho k sobě bere dvakrát týdně. Nikdy ho ale neměl přes noc. Nechci a nebudu ho za to soudit. Máme teď s Pepou skvělý vztah, takto si to nastavil a já to respektuju,“ vysvětluje tanečnice.

I když podotýká, že syn vlastně nepoznal ideál rodiny. „Já vlastně taky ne, protože Pepa odešel, když malýmu byly čtyři měsíce,“ říká Líba. Nyní doufá, že konečně našla zázemí právě u přítele Ivana, který i jejího syna hned přijal. „Ivan se ze dne na den stal tátou a naprosto skvělým. Takhle nějak má fungovat opravdová rodina,“ usmívá se Líba Vojtková.Matyáš už byl u zápisu do první třídy, ale protože trpí diabetem prvního stupně, bude mít raději odklad.

Blanka Konrádová

Sdílejte článek

Přečtěte si také