TopStar

6. června 2013 12:40

Blanka Konrádová

Vondráček nehraje, on plácá

Herec a zpěvák Petr Vondráček (37) je vášnivý sportovec. Nevynechá jedinou příležitost, aby předvedl své dokonalé pohybové nadání. V některých sportech by měl ale přidat!

Nejradši má tenis. „Chodím ho plácat s partou zralých mužů. Ale jinak hraju ještě ping pong a fotbal. Jen s golfem to v poslední době není moc slavné. Hraju ho od deseti let, nejvíc mi asi šel v sedmnácti,“ prozradil Petr Vondráček a dodal, že jeho handicap je už velmi dlouho třináct. „Je to podobné, jako když řeknete nějaké starší ženě: ,Ano, vy jste stále mladá, ale bohužel už dlouho.´ Přesně takové je to s mým golfovým handicapem.“

Petr Vondráček se zúčastnil i VIP Tenis Cupu v Průhonicích u Prahy. Byl zklamaný, že pršelo. „Je to škoda, venku jsou antukové kurty, na kterých se hraje lépe – a pomaleji. Na rychlém gumovém povrchu člověk musí makat a být víc ve střehu,“ povzdychl si herec, který se prosadil i jako moderátor show FTV Prima Hádej, kdo jsem.

Léto stráví Petr Vondráček s rodinou na chalupě. „Pořád je tu co dělat. Chci se hlavně věnovat svým dvěma holkám,“ říká Vondráček, který má s přítelkyní Barborou Janotkovou dceru Aničku (3).

Vondráček se objevil v seriálu Velmi křehké vztahy, hrál i v několika filmech, například v pohádce O Ječmínkovi nebo v celovečerním snímku Bestiář. Žádné další větší herecké příležitosti nejsou zatím v dohledu, a tak se herec bude věnovat hlavně svojí kapele Lokomotiva. „Příští rok budeme slavit dvacet let od jejího vzniku, tak při té příležitosti uspořádáme nějaký velký koncert,“ dodal herec.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také