TopStar

25. dubna 2013 12:00

Blanka Konrádová

Voříškovi hledají ženskou: Na Primě!

Už je to definitivní. Hvězda televizního zpravodajství Karel Voříšek (49) se stěhuje na obrazovku Prima family. Bude moderovat hlavní zpravodajskou relaci.

"Karla na Primě vítám s vědomím, že jde o slušného a seriózního člověka," řekla šéfka zpravodajství Jitka Obzinová. "Venku svítí sluníčko, ale nejen venku, je to vidět i tady na Primě. Líbí se mi tady," usmíval se Karel Voříšek poté, co si prošel newsroom, prohlédl si studio a seznámil se s novými kolegy.

Teď už zbývá jen jedna, ale velmi důležitá věc – najít Karlovi partnerku. Tedy tu televizní. Karel vytvoří s novou moderátorkou třetí zpravodajskou dvojici. Jestli vedle něj usedne nějaká nadějná hvězda z řad reportérů, nebo nová tvář, nad tím zatím visí otazník.

Prima FTV se už před časem ptala na vnímání Karla Voříška svých diváků přes internetový dotazník. A i podle ohlasů ze sociálních sítí jsou diváci jeho novým angažmá na Primě nadšeni. "Karel je skvělej chlap," kvitovala zprávu s nadšením divačka Lucie Chalupová.

Karel v redakci potkal také řadu kolegů z předchozích médií, ve kterých pracoval. Kromě formálního třesení rukou se tak s některými i kamarádsky poplácal po zádech.

-va-

Sdílejte článek

Přečtěte si také