TopStar

29. dubna 2013 06:30

Blanka Konrádová

Vránová stále dostává erotické dopisy!

Herečka Gabriela Vránová (73) je již přes čtyřicet sezon členkou pražského Divadla na Vinohradech a pořád vypadá naprosto úžasně. Nemá jedinou plastiku a prý o sebe ani nijak nepečuje.

„Jsem tváří několika nadací, podporuji třeba boj proti Parkinsonově nemoci nebo lidi, kteří jsou nevidomí. Snažím se pomáhat a také pořád hraji. Nejradši ale pracuji se svým synem (režisér Ondřej Kepka (42), známý také jako představitel Honzíka v seriálu Arabela),“ řekla šarmantní herečka.

„Pod Ondřejovým vedením se mi hraje skvěle. Jak se říká, maminka a režisér mají vždycky pravdu, ale pozor, v tomto případě dávám samozřejmě přednost režisérovi. Točila jsem s ním třeba Smetanový svět, kde jsem hrála partnerku Luďka Munzara. V jeho bakalářské práci Dívka se zázračnou pamětí jsem zase hrála takovou debilku po boku Vlasty Brodského. To bylo krásné natáčení,“ vzpomíná Vránová.

V mládí patřila Vránová mezi naše nejkrásnější herečky a i dnes má spoustu obdivovatelů. „Naposledy mi napsal jeden pán: Usínám s vaší hubičkou. Chvilku jsem nevěděla, jak to myslí, ale pak mi došlo, že si pouští seriál Chalupáři, kde v jednom díle nacvičujeme divadelní hru a při té příležitosti dostanu spoustu hubiček od různých mužů.“

Gabriela Vránová ztvárnila stovky rolí v divadle i v televizi. Mezi její nezapomenutelné postavy patří Líza Bornová v seriálu Sňatky z rozumu (1968), lehkomyslná Betty v projektu F. L. Věk (1971) nebo učitelka Hajská v My všichni školou povinní (1984). V loňském roce se objevila ve filmu Bastardi 3.

-dad-


Přečtěte si také