TopStar

17. srpna 2017 13:54

vedran

Všechno je jinak: Daniel Craig si opět zahraje Jamese Bonda

Britský herec Daniel Craig si zahraje agenta 007 v jubilejním pětadvacátém díle bondovek. Tuto informaci zveřejnil sám herec, když hostoval v pořadu populárního amerického moderátora Stephena Colberta. „Popravdě, vždycky jsem to chtěl udělat,“ sdělil Craig.

„Ano!,“ odpověděl Daniel Craig na otázku televizního moderátora, zda se vrátí na post Jamese Bonda. „Už jsme ten nápad probírali a jen jsme se snažili pochopit, jak ho zrealizovat. Vždy jsem si chtěl zahrát Bonda znovu, ale potřeboval jsem pauzu.“ Zároveň herec zmínil, že to bude jeho poslední účast v proměně na britského špiona: „Chci odejít na vrcholu a nemohu se dočkat toho vrcholu v podobě jubilejního dílu.“

Připomeňme si, že po dlouhou dobu nebylo známo, kdo se objeví v roli legendárního Jamese Bonda v tomto speciálním díle. Sám Craig nejednou zmiňoval, že není připraven vrátit se k natáčení tohoto ostříleného playboye.

Forget "shaken, not stirred." We're just plain shook. Here's the moment #DanielCraig told @StephenAtHome he's returning to play James Bond. pic.twitter.com/dzDZX3rZDZ

— The Late Show (@colbertlateshow)August 16, 2017

Spekulovalo se o různých adeptech na místo Craiga, s některými se i zkoušelo. Nejzvučnějším bylo jméno Tom Hardy (více zde), a dokonce se polemizovalo o režisérském obsazení v podobě Christophera Nolana. Nakonec se však umoudřil již osvědčený Daniel Craig a roli přijal.

Nový film bude v pořadí pátým s Danielem Craigem v hlavní roli. Poprvé si herec zahrál agenta 007 ve snímku Casino Royale. Posléze došlo k počinům Quantum of Solace, Skyfall a Spectre. Premiéra trháku je plánována na konec října roku 2019 v tradičním Londýně, po celém světě se pak snímek rozprostře 7. listopadu.

Autor: Pavlína Švarcová

Sdílejte článek
Štítky James Bond Daniel Craig Bondovky

Přečtěte si také