TopStar

14. května 2015 11:31

Barbora Koukalová

Vtipná válka modelek: Krainová natřela zpěvačku Agátu, ale ta jí vrátila brutální úder!

Agáta Prachařová už není jen modelka, nedávno natočila klip a ten ještě na svou premiéru čeká. Nicméně vášně vyvolává už teď, jako jedna z prvních se k němu vyjádřila Simona Krainová a to dost nevybíravě, ovšem Agáta si nic líbit nenechá. A nám řekla zajímavou věc.

Když nám před nějakým časem Agáta (30) prozradila na jednom večírku, že chystá svůj vlastní singl s Radkem Bangou z kapely Gipsy.cz, trochu nám spadla brada do skleničky vodky, ale slíbili jsme jí, že i když to bude nejstrašnější ever, že ji nenatřeme, protože jednak ji máme rádi, neb je vtipná a chytrá, a za druhé každý si zaslouží svou šanci a co třeba nevyjde napoprvé, může vyjít při druhém pokusu.

Staniž se. Agátina práce je u konce, klip je už na světě, ale ještě ho nikdo neviděl, protože prostě jednoduše ještě nebyl uveden a zcela hotov. A hlavně z toho důvodu je nejen pro ni překvapující reakce Simony Krainové (42), její věčné rivalky, která si na svůj Facebook napsala, že "dnes už i to největší koště má trochu styl" a narážela tím právě na Agátin videoklip.

A tak nám to nedalo, zvedli jsme telefon a tohle jsme si poslechli přímo od Prachařky: "Já nechápu, jak to mohla napsat, protože ten klip nikde není k vidění, má ho jen střihač a režisér, a to je můj táta. Takže to se jim jako nabourala do mailu nebo co? Hodnotí něco, co ještě není venku a nemá k tomu nikdo přístup."

Takže trapas jako blázen. Simona si evidentně zastřílela naslepo a v téhle bitce to mladá paní Prachařová vyhrála, aniž by si musela vyhrnout rukávy.

(bk)

Sdílejte článek

Přečtěte si také