TopStar

11. srpna 2013 17:50

Blanka Konrádová

Vychrtlá Partyšová cvičí se Slávikem. Za 40 tisíc!

Moderátorka Gábina Partyšová je jen pár týdnů po rozvodu, ale rozhodně nijak nestrádá. Právě totiž nafotila kampaň na luxusní šperky. A vypadá naprosto úžasně.

"Nic není zadarmo, udržování postavy mě stojí nejen velké úsilí, ale i peníze," přiznala Gábina. Každý druhý den totiž chodí cvičit do luxusního fitka, kde roční vstupné stojí až 40 tisíc korun. Není tedy divu, že má velikost 34,či XS. Také se pochlubila, že jí do posilovny často dělá doprovod porodce soutěže Česko Slovensko má talent Jaro Slávik. Ale nic víc než "slabost" pro vypracování skvělé postavy mezi nimi prý není.

Současně s kampaní Gábina nafotila i titulní stranu jednoho módního magazínu. Za objektivem stál sexy fotograf Dan Zahrádka, pro kterého má Partyšová velkou slabost. Hned po afércee jejího manžela Josefa Kokty s Ornellou Štikovou s ním vyrazila na několik akcí, tak se spekulovalo, že spolu něco mají. Ženatý Zahrádka z toho neměl radost. Gábina se těmto spekulacím jen smála, prý je to jen kamarád. Ale tajemně přiznává, že v jejím životě je už nový muž.

-pech-

Přečtěte si také:

Sdílejte článek

Přečtěte si také