TopStar

9. července 2013 12:00

Jan Miler

Vyděšená Jennifer Love Hewitt: Končím s Twitterem!

Americká herečka známá z hororu Tajemství loňského léta Jennifer Love Hewitt (34) má problémy s výhrůžkami na sociální síti. Aby jim zamezila, rozhodla se zrušit svůj profil na Twitteru.

„Se smutkem v srdci oznamuji, že kvůli negativním reakcím a hrozbám, které mi lidé posílají na můj Twitter, svůj profil na sociální síti zruším. Život by měl být plný pozitivity a vzájemné podpory. Nechci tady mít všechnu tu zlou energii a číst výhrůžky,“ napsala herečka, kterou teď můžeme na Prima love vidět v seriálu Posel ztracených duší.

Jak Jennifer uvedla, tak také udělala. 4. července se naposledy na sociální síti rozloučila těmito slovy: „Děkuji vám z celého srdce.“ Víc než půl milionu fanoušků tedy pro příště zůstane bez informací o své oblíbené hvězdě.

Vyhrožování přes sociální sítě není žádnou novinkou. Zkušenosti s ním mají především slavné osobnosti. Například dcera zesnulého zpěváka Michaela Jacksona Paris (15), která se údajně kvůli útokům na sociální síti dokonce pokusila o sebevraždu.

Útoků nebyl ušetřen ani americký prezident Barack Obama (51). K jeho zabití na sociální síti vybízel Američan Jarvis Britton (26). Loni v září odeslal tweet s textem: „Zabijme prezidenta. F.E.A.R.“ Jde o označení americké radikální polovojenské skupiny zvané Forever Enduring Always Ready (Věčně trvající, vždy připraveni). Členové F.E.A.R. se hlásí k anarchismu a hledají své stoupence hlavně v jednotkách americké armády. Autora výhrůžky dopadli agenti FBI na základě anonymního udání. Britton se přiznal a teď ho čeká rok za mřížemi.

Více o Jennifer Love Hewitt a seriálu Posel ztracených duší se dozvíte ZDE

-juf-

Sdílejte článek
Štítky FBI sociální síť Barack Obama

Přečtěte si také