TopStar

2. prosince 2018 14:17

Vyhlášení cen Czech Social Awards: Nejvíce osobností online světa

Czech Social Awards aneb nejvíce osobností online světa v jeden večer na jednom místě! Tahle jedinečná show plná novinek, populárních osobností on-line světa a domácích i zahraničních hvězd showbyznysu proběhla 1. prosince v pražském hotelu Hilton. Celou akci oživila spousta hvězdných hostů, mezi kterými se objevila i Zorka Hejdová a Patrik Hezucký. No a u takové akce nemohl chybět ani Top Star a Kristýna Ullrich! Zkrátka a dobře, stálo to za to.

Hvězdná akce roku, na které se vyhlašovala spousta kategorií! Mezi prvními byli nominováni herec Štěpán Benoni, blonďatá žena Tomáše Kluse Tamara či Adam Kajumi. Modelka Simona Krainová ovšem vyhlásila vítězným projektem Dva tátové, který se skládá z Michala a Davida. Ti jsou dva rodičové dvojčat Marušky a Adélky. A jejich děkovná řeč vyvolala silné emoce: ‚‚Skláníme se přede všemi, kteří nás v posledních měsících začali sledovat a posílají nám nádherné zprávy, že boříme tabu v české společnosti,‘‘ nechal se slyšet šťastný taťka a moderátor Blesku, David Vaníček.

Nechyběla ani všemožná vystoupení, kdy zazářil Justin Jesso z Chicaga se singlem Stargazing, Eliška Rusková, Pavel Callta i extravagantní Sharlota. Hostem večera byl i tajemný Atticus, kterému se říká nejslavnější instagramový básník. Ten si získal srdce téměř milionu fanoušků a v oblibě ho mají i hollywoodské hvězdy. Taktéž se objevila i populární švýcarská blogerka Michèle Krüsi. Na akci plné exkluzivních osobností se předvedla i Zorka Hejdová, Patrik Hezucký či zakládající člen kapely Lucie Michal Dvořák. A nechyběli ani backstage moderátoři, jejichž úlohy se famosně zhostili Milan Peroutka a Jitka Nováčková. Zkrátka a dobře, bylo na co koukat!

Sdílejte článek
Štítky Sharlota Czech Social Awards 2018

Přečtěte si také