TopStar

22. května 2013 12:00

Blanka Konrádová

Vyhublá Nosková ukázala vnady jako Barbarella

Zpěvačka Michaela Nosková (30) zhubla během posledního roku 24 kg a z kypré selky se najednou vyloupla krásná labuť. Na party ve stylu 80. let dorazila jako svůdná cestovatelka vesmírem Barbarella, kterou ve stejnojmeném filmu ztvárnila Jane Fonda, a muži šli do kolen.

„Normálně bych takhle asi chodit nemohla. Ten zlatý overal je sice fajn, ale trochu neprodyšný,“ řekla zpěvačka, která už se nebojí nosit sexy modely.

„Vždycky když jsem šla na nějaký konkurz do nového muzikálu, a oni mě nevzali, tak jsem si říkala, že je to tím, že jsem tlustá. Teď jsem se ale vrhla na dietu, abych už neměla žádné výmluvy. Ze začátku bylo shazování kil náročné, ale teď už to chce jenom udržovat,“ řekla Michaela Nosková, která má kolem sebe najednou spoustu ctitelů.

Zpěvačka začala bojovat s nadváhou po porodu dcery Elišky (2) a z velikosti XL zhubla na S. Prý se ale nemusíme bát, že by trpěla anorexií jako třeba Eliška Bučková, která také zázračně zhubla o několik velikostí během jednoho roku.

„Jím normálně, jen jsem omezila porce na poloviční. Vynechala jsem sladké a nejím snídaně. Moje první jídlo je až oběd. Také mám velmi náročnou práci, takže nemám skoro žádný čas na to, abych se pořádně najedla. Když mě pak přepadne doma velký hlad, dám si večer třeba suchý rohlík.“

Ovšem i Míša si musí dávat pozor, aby hubnutí nepřepískla. V minulosti si totiž taky prošla anorexií.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také