TopStar

8. července 2015 11:37

Lucie Průchová

VYŠETŘOVÁNÍ: Čí prdelku má Sam Smith na svém Instagramu? Vždyť je přece gay!

Anglický zpěvák a textař Samuel Frederick Smith nedávno vystavil na sociálních sítích post, který vyvedl z míry nejen muže, ale i většinu jeho fanynek. Je to opravdu sexy fotka, u které zalapají po dechu všichni bez rozdílu.

Každého hned napadla otázka: Je to fotka stažená někde z netu a sdílena zpěvákem na jeho Instagramu, anebo má zpěvák opravdu takové štěstí a koupe se u něj v koupelně dívka s takovou rozkošnou sedínkou?

Příspěvek je o to víc zarážející, že se Sam netají svou sexuální náklonností ke stejnému pohlaví.

O své sexuální orientaci veřejně promluvil těsně před vydáním alba In the Lonely Hour, které přišlo na svět v květnu loňského roku.

U fotky se samozřejmě rozjela obrovská diskuze. Někteří lidé píší, že u něj byla na návštěvě Nicki Minaj nebo Kim Kardashian. Neznámá dívka má přece jen hodně objemné proporce zadečku, který si tiskne na sklo sprchového koutu a na zádech se jí rozprostírají mokré, dlouhé, černé vlasy, takže vypadá přesně jako tyto dvě sexy kočky!

Sam není z těch celebrit, které si vystavují každodenně spoustu nahých fotografií na svých sociálních médiích, ale zdá se, že tímto se musel pochlubit. Ano, chápeme, také bychom se chlubili!

Ale kdo je tedy ta krásná neznámá?

Dvaadvacetiletý zpěvák je opravdu velice nadaný a stal se hvězdou letošních hudebních cen Grammy. Byl objevem roku, dostal ocenění za píseň i nahrávku roku a ještě k tomu získal Grammy za nejlepší popové album.

Sdílejte článek

Přečtěte si také