TopStar

6. června 2013 12:00

Blanka Konrádová

Vyskočil pohřbil psa, ale má novou kočku!

Ivan Vyskočil si nedá pokoj! Zase má vedle sebe jinou dívku a vypadá to, že je sotva zletilá.

„Je jí tolik, na kolik vypadá,“ zahrál do autu otázku na věk. Zato se rozpovídal, že mu pošel pes. „Smutním,“ prohlásil.

Pes odešel v úctyhodných osmnácti letech a nás zajímalo, jestli mu Ivan vystrojil pohřeb. „Pietně jsem se ho zbavil,“ reagoval na otázku a naběhl si na další. Chtěli jsme vědět, jak se zbavuje dvounohých kočiček, kterých se v jeho domácnosti od rozvodu s Anife vystřídalo hned několik.

„Přicházejí a odcházejí. Už Beatles řekli, že každá hezká láska někdy skončí,“ opět mlžil Vyskočil.

Jeho nová láska se jmenuje Kristýna a pracuje jako zástupkyně manažerky v klenotnictví. Ivan se s ní po celý večer, věnovaný znovuuvedení inscenace Příběh Coco Cahnel, držel za ruku, ale bránil se, aby ji okolí označovalo za jeho přítelkyni.

„Je to moje milenka!“ hlásil hrdě a domníval se, že Kristýna bude skákat radostí. „Přítelkyně může být kdokoliv, ale my se milujeme, takže je milenkou,“ vysvětloval nechápavým.

Jen o pár metrů dál seděla v kavárně jeho exmanželka Anife, která má citový život stabilnější. Už delší dobu žije s partnerem Vernesem.

Zatímco z Anife udělal Ivan herečku, s Kristýnou takové plány nemá. Je šťastný, že má „normální“ zaměstnání.

Takže i když momentálně režíruje hru Mafie a city s vyčerpávajícím podtitulem Kterak mám svému příteli říct, že chodím a spím s jeho dcerou, když můj přítel je kmotr mafie, Kristýna v ní roli nedostala.

-iba-

Sdílejte článek
Štítky milenka pes Beatles mafie Ivan Vyskočil

Přečtěte si také