TopStar

4. prosince 2013 11:15

Iveta Zábová

VyVolení 2013: Velké shrnutí aneb co všechno se dělo! Vol. 2

Život ve Vile se přehoupl do 2. měsíce pobytu našich VyVolených a všechno se zdálo být úplně jiné než na začátku: vztahy mezi soutěžícími byly jako na houpačce: jednou nahoře, jednou dole – některá přátelství vzala rychlý konec, jiná měla naopak raketový start. Máme videa, která vám osvěží paměť!

Vztahy, vztahy, vztahy

Thomas chodil po Vile jako tělo bez duše a stýskal si po Zdeničce, a tak soutěžící natočili film s názvem VyVolená, v němž ztvárnili celý příběh, který se mezi Thomasem a jeho tehdejší láskou ve Vile odehrál. Hlavní roli dostali Honza a Nikol, ostatní se na filmu podíleli z pozice štábu. Vidět jsme však mohli nejen film, ale i lechtivý striptýz ať už v podání dam, tak pánském provedení, a ve Vile proběhla i soutěž Česko Slovensko má talent. Představení soutěžících doprovázely nervy a tréma, to ale nebyl ten nejvypjatější moment: divákům i soutěžícím, nebo alespoň Thomasovi, se tajil dech v úplně jiné situaci – když do Vily vstoupila Zdeňka a vzápětí i jeho expřítelkyně Sabina, s níž se přes Zpovědnici kvůli Zdeňce rozešel. Zároveň bylo stále více znatelné i jiskření mezi Nikol a Honzou a všichni s napětím očekávali, jak vztah „Kena a Barbie Vily“ dopadne.

Noví soupeři

Rozruch ve Vile způsobil i příchod nových soutěžících: Zdeny Reginy i Jafara, nebo třeba veganský týden, který rozhodil psychiku i těch nejotrlejších, například Zdena Regina chtěla na úkor zákazu kouření okamžitě odejít z Vily! Během posledních Duelů vypadl ze soutěže Pepa, Thomas, Láďa, Nikol a Jafar – naopak do Vily vstoupila královna první řady: Regina, která téměř všem ve Vile zvedala mandle. Tlak VyVoleným stoupl ale i při hře na vězně a bachaře, která rozhádala kde koho. Honza sice po odchodu Nikol truchlil, ale náhradu si našel celkem rychle - z brunetek přesedlal na blondýnky a Eva najednou neměla o dřív tak těžce získávanou Honzovu pozornost nouzi.

Zdena Regina vyhozena z Vily

Během jednoho Zúčtování se stalo nevídané: jeho výsledky byly anulovány a vypalcovaná Zdena Regina byla okamžitě poslána domů: její neustále stěžování si a dožadování se odchodu z Vily při sebemenší prkotině už lezlo štábu na nervy a ve smyslu slov: když nechceš hrát o 5 milionů, tak o ně nehraj, ji ze soutěže vyhodili.

Regina ukázala pravou tvář

Vztah mezi Vladkem a Reginou se neustále vyhrocuje a Honza začal ostatní štvát proti Vladkovi. Poté, co byla vypalcovaná Regina se v následující Výzvě snažila uvázat zelený šátek Lucce, která však měla imunitu, a tak se okamžitě rozhodla pro Evu. S tou však v pátečním Duelu vypadla a dala všem soutěžícím i divákům velkou lekci neslušného chování.

A jak to bylo dál? Na další díl našeho velkého shrnutí si počkejte do zítra.

Sdílejte článek
Štítky vztah víla

Přečtěte si také