TopStar

1. listopadu 2013 21:53

VyVolení se báli o život. Oddechli si po Duelu

Kdyby se z pátečního Duelu vrátil do Vily Jafar, možná by ostatní Vyvolení po nocích drželi hlídky. Tolik se ho nakonec báli. Těsným výsledkem ale získala další šanci hrát o pět miliónů Lucka.

Obyvatelé Vily dávali Jafarovi v posledních dnech a hlavně v průběhu Duelu tak důrazně najevo své antipatie, že si pak přál, aby se nemusel do Vily vrátit.

Diváci mu nakonec jeho přání splnili. Co bude dělat teď? "Zavolám svý milý a pak kamarádům," plánoval si obr, kterého dusno ve Vile už pěkně štvalo.

Ostatní si ovšem myslí, že si jejich negativní postoje vykoledoval sám.

"Bojím se ho," řekla Zdena Regina jasně. "Bojím se všech podobných mužů, kteří nevyzpytatelně reagují a já nedokážu odhadnout, jak daleko můžou dojít."

Stejný názor má Regina. "Mám z Jafara strach. Nedokážu si představit, jak bych žila vedle člověka, který váží třikrát tolik co já a reaguje tak, jak reaguje."

Právě Regina do Jafara šila soustavně. Vyčetla mu, že o sebe nedbá, že chodí v trenýrkách, smrdí mu z pusy a "podikůra nic moc". "Tělo je schránka duše a když se dívám na Jafara, dělá se mi špatně."

3 věci, kterými si Jafar pokazil hru:

- Zdráhal se plnit úkoly. "To je problém, strhával nás k té lenosti taky. A ve Vile je dobře, jen když fungujeme na sto procent," řekla Lucka.

- Nedá nic moc hygieně.

- Všechny v posledních dnech kritizoval, permanentně měl špatnou náladu a nedokázal nikoho získat na svoji stranu.

3 VIDEA s Jafarem v hlavní roli:

Sdílejte článek

Přečtěte si také