TopStar

5. listopadu 2013 21:00

Dagmar Dandová

VyVolení v šoku! Zdena Regina musela opustit Vilu

Obrovský šok čekal VyVolené po ukončení úterního Zúčtování. Moderátorka Tereza Pergnerová poslala kartářku Zdenu Reginu okamžitě domů.

Úterní Zúčtování prý neproběhlo férově a podle pravidel show. Zdena neustále prohlašovala, jak ji hra o pět milionů nebaví, a že chce pryč. Takže – místo do pátečního Duelu jde Zdena okamžitě domů.

"Sundej si šátek a jdi domů. Hned!" řekla kartářce nekompromisně Pergnerová chvilku po Zúčtování.

"Neexistuje, že se čtyři domluvíte, vypalcujete, a uběhne týden, zahodíte týden... Co diváci? Dívají se na vás, milují vás. Ta hra je drsná, ale zatnu a dám to. Říkám vám, že jste už strašně blízko pěti milionům. Lidi za vás utratili svoje peníze, každý z nich má svého favorita. Pak se postavíte k tabuli a zakoktáte, jak si to asi představujete. Takhle se k vítězství nejde. Tady není prostor pro nikoho, kdo tuhle hru nechce hrát. Takže Zdena může jít domů, a pak se ptám i ostatních. Zůstanou jen ti, co chtějí hrát. Je ještě někdo další? Může jít teď domů…"dodala.

Zdena Regina dění ve Víle celkově moc nezvládala. Když štáb zakázal soutěžícím kouřit, už si balila kufry, že jde domů. Nakonec dostala elektronickou cigaretu a uklidnila se. Její výkyvy nálad se už ale nezlepšily.

Navíc dostala kvůli bolavému kotníku berle a působila mezi VyVolenými jako stará teta s kočkou na rameni od vedle.

Zdeně je padesát jedna let a jen těžko snášela nařízení, které mají VyVolení dodržovat. Pak si vybíjela vztek na ostatních a ti z toho byli ještě víc nervózní.

On-line přenosy z Vily najdete ZDE

Už ve čtvrtek se dozvíte, jak bude probíhat Duel.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také