TopStar

29. listopadu 2013 23:10

Dagmar Dandová

VyVolený Vladko: dojetí vystřídala euforie

Vítěz čtvrté řady VyVolených Vladko Dobrovodský (35) zažil už podruhé svůj vítězný den. Poprvé vyhrál reality show v roce 2005 a nyní si snad s výhrou pět miliónů korun konečně splní svůj sen stát se hercem.

Jeho vítězství nad Pavlínou bylo zcela jednoznačné. Vyhrál nad blondýnkou poměrem 73 ku 27 procent. Pavlína tak s kufříkem odešla z vily a osamělý Vladko svoje vítězství náležitě obrečel.

Jeho poslední slova ve vile zněla: "Já jsem to tu pravdu miloval. Nikdy na to nezapomenu. I když to bylo občas těžké. Ale těch osm let od první řady mi moc chybělo, protože já jsem si to tehdy opravdu neužil. Ale ted už ano. Bude mi to tu strašně chybět, protože už to nikdy nezažiji. Já vám moc děkuju! Sbohem, domove! Sice na tři měsíce, ale…“ plakal.

Jeho dojetí však brzy vystřídala euforie, když mu programový ředitel televize Prima Roman Mrázek předal šek na pět miliónů korun.

Na kolenou děkoval všem za hlasy a rozesílal vzdušné polibky. Poblahopřát mu přišli moderátoři Agáta Prachařová a Pavel Cejnar a připojili se i všichni ex-vyvolení. I když na nich bylo vidět, že mu skoro nikdo z nich výhru nepřeje, dokázali se přemoct a vítězi s falešným úsměvem pogratulovat.

Pavlína svoji prohru nesla statečně a byla štastná, že konečně vidí svou partnerku Mirku. Díky reality show všem přiznaly, že jsou lezbičky a moc se těší, že svou orientaci už nebudou muset před nikým skrývat.

My jsme se byli podívat před Vilou i ve studiu a kamkoliv Vladko přišel, spustili jeho fanoušci obrovský aplaus. Vladko byl jako rocková hvězda a vypadalo to, že některé slečny před Vilou dokonce omdlí. I když teplota venku byla kolem bodu mrazu, spousta lidí čekala až dvě hodiny, jen aby svého idola spatřila.

"Vladko je nejlepší. Od začátku jsem mu fandila," prozradila nám šestnáctiletá Helena, která na finále přijela až ze Staré Boleslavi.

"On byl jediný upřímný, proto ho mají lidé tak rádi," dodala hned její kamarádka Eva.

Vladko si prostě dokázal dvakrát za sebou získat sympatie celého národa. Ale potřetí ho prý v reality show už neuvidíme.

„Dneska už vím, že bych to už znova rozhodně nedal," svěřil se.

Ale také se přiznal, že by se mu líbilo vyzkoušet si reality show, kde se cestuje po celém světě a plní úkoly. Vladko se ve Vile rád převlékal, takže bychom mu spíš doporučili pro příště přihlásit se spíš do soutěže Svět hledá superhrdinu!, která běžela na Prima COOl.

A ostatní VyVolení můžou příště vyzkoušet Kdo přežije nebo gorilí reality show, ta také nebyla špatná.

Podívejte se na naši fotogalerii z velkého finále:

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také