TopStar

29. listopadu 2013 17:10

Iveta Zábová

VyVoleným je Vladko!

Čtvrtá řada reality show VyVolení je za námi a my známe jméno absolutního vítěze celé soutěže. Tím VyVoleným se dnes večer stal Vladko!

V pátek 28. srpna překročili práh Vily první soutěžící: rozpačití, zvědaví, co je čeká, stále ještě tak trochu nevěřící tomu, že se ocitají skutečně v té vysněné VILE a že budou hrát… hrát o vysněnou částku 5 milionů korun. Postupem času však zjistili, že HRA není úplně to správné slovo – po několika dnech zábavy a všeobecného přátelství se začaly ukazovat i stinné stránky, jak samotného uzavření v malém prostoru, tak soutěžících. Postupem času začaly odpadat slabší články a vztahy ve Vile se vyhrocovaly víc a víc. Nakonec se do samotného Finále dostala zvláštní dvojice: Vladko a Pavlína, která byla zpočátku v soutěži spíše šedou myškou a k Vladkovi, nejvýraznější osobnosti Vily, tvořila zajímavý kontrast.

Během dnešního přímého přenosu opustili Vilu Pavlína s Vladkem, aby si je ve studiu naše úžasná moderátorka Tereza Pergnerová hezky vyzpovídala, podrobila je bleskovému výslechu a dala jim ochutnat aspoň kapku z té omračující atmosféry, která nejen ve studiu, ale i před Vilou, panovala. Poté se oba finalisté vrátili do Vily, aby samotný výsledek soutěže sledovali na plazmě v obýváku.

Celkovým vítězem 4. řady VyVolených se stal v poměru 73:27 diváckých hlasů Vladko! Z 18 soutěžících došel nejdál a odnáší si tak pohádkovou výhru 5 milionů korun! Jeho bezprostřední reakce, rozhovory i cestu soutěží vám přineseme v dalších článcích. Tak nás sledujte, my ještě rozhodně nekončíme!

Sdílejte článek

Přečtěte si také