TopStar

10. listopadu 2017 18:00

The Weeknd chce zpátky Bellu Hadid

Je to nedávno, co se pár Selena Gomez a rapper The Weeknd rozešli. Selena se úspěšně vrátila ke svému ex a The Weeknd si na svou bývalou přítelkyni Bellu Hadid najednou vzpomněl také. Zdroje tvrdí, že rapper doslova atakuje telefon Hadid.

Rapper Abel Tesfaye, známý jako The Weeknd, a Bella Hadid spolu chodili v průběhu roku a půl a rozešli se začátkem loňského listopadu. Brzy poté (a tvrdí se, že i zároveň) si rapper začal se zpěvačkou Selenou Gomez, což Hadid nesla velmi těžko. Před pár týdny svazek Seleny a Abela skončil a zatímco zpěvačka dává dohromady vztah se svým bývalým partnerem a největší láskou Justinem Bieberem, Abel se rovněž snaží spasit ztracenou minulost. Podle tisku se Tesfaye snaží o znovuzrození štěstí s modelkou Hadid.

,,The Weeknd Belle permanentně volá, zavaluje ji květinami a prosí ji, ať se vrátí," potvrzuje blízký přítel bývalého páru. Podle jeho slov je rapper až ve fázi stalkingu a tvrdí, že nikoho jiného než Hadid už nikdy nebude chtít. Prý po rozchodu se Selenou Gomez pochopil, že jejich vztah se zpěvačkou byl neúnosný, zatímco s Bellou bylo vše snazší. Se Selenou se hádal kvůli každé malichernosti, ale s Bellou se Abel cítil lehce.

Zdá se ale, že rapper šance u Belly již nemá. Ta tvoří v současnosti pár s Drakem, The Weekndův dobrý exkamarád. ,,Abel je zničen tím, že jeho přítel i bývalá láska jsou spolu." Sama Hadid na rappera uražena není, odpustila mu, ovšem jeho pokusy o obnovení vztahu ji nezajímají.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez Bella Hadid návrat Drake The Weeknd

Přečtěte si také