TopStar

28. října 2013 10:29

Jana Fikotová

Whitney Houston jako živá: Jen osm týdnů

V londýnském muzeu Madame Tussauds konečně umístili voskovou figurínu zesnulé zpěvačky Whitney Houston (†48).

Jako poctu zesnulé zpěvačce s nezapomenutelným hlasem Whitney Houston nechali organizátoři muzea přivézt z New Yorku do londýnského muzea Madame Tussauds její voskovou podobiznu. Návštěvníci muzea budou mít dva měsíce jedinečnou možnost setkat se ještě s touto divou alespoň tímto způsobem.

„Jsme velmi poctěni, že můžeme v Londýně přivítat Whitney Houston. V muzeu pobude osm týdnů. Jde o velmi speciální sochu, která byla vytvořena po velmi smutné a předčasné smrti, a to ve spolupráci s její rodinou,“ vyjádřila se deníku The Time manažerka muzea Nicole Fenner.

Whitney Houston, která si fanoušky získala především hity Greatest Love of All, Saving All My Love for You či I Wanna Dance with Somebody, našli 11. února 2012 mrtvou ve vaně hotelového pokoje v Beverly Hills.

Oficiální příčinu úmrtí zpěvačky, která se proslavila i jako herečka ve filmech Osobní strážce (1992) či Kazatelova žena (1996), bylo utopení. Cizí zavinění vyšetřovatelé vyloučili. V jejím těle našli nejen marihuanu, ale i různé léky. Zůstala po ní dcera Bobbi Kristina, jejíž otcem je zpěvaččin exmanžel, zpěvák Bobby Brown.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také