TopStar

15. prosince 2017 19:02

Will Smith si založil Instagram! Za necelý den má milion sledujících

Už je to tak! Účet na Instagramu, nejúspěšnější sociální síti dnešní doby, si před pár hodinami založil i devětačtyřicetiletý herecký megaloman Will Smith. Nehledě na to, že mnozí jeho kolegové si tuto síť už dávno osvojili, hvězda filmu ‚‚Muži v černém“ si vytvořil profil až nyní. Novinku okomentoval i Justin Timberlake, který na tom svém účtu zveřejnil fotku s hercem a udělal tím Willovi slušnou reklamu!

Zpěvácká ikona Justin Timberlake zveřejnil na svém instagramovém účtu fotku s hercem Willem Smithem a ironicky tím zpropagoval Willům účet na Instagramu, který si herec založil teprve před pár dny. Zároveň mu znalejší zpěvák poskytl ‚‚masterclass“ přes spravování svého účtu. Na snímku, který byl vyfocen při ceremonii předávání cen MTV Video Awards v roce 2013, drží herec přátelsky Justinovo rameno.

‚‚Vítejte na Instagramu, Wille. Tomu se říká #TBT. A to znamená ‚‚throwback Thursday“ (návrat ke čtvrtku). To znamená, že ve čtvrtek zveřejňuješ jednu ze starých fotografií, která se ti velmi líbí. Mně se líbí tahle fotka, protože tam jsme spolu. A zdá se, že máme velmi zásadní debatu. A právě díky tomu se cítím velmi významným,“ trollí šestatřicetiletý Justin svého staršího kolegu.

Soudě podle toho, že na Instagramu herce je již přes milion sledujících, ironická reklamní kampaň Timberlaka evidentně zapůsobila více než úspěšně. A pokud si Will Smith osvojí všechny jemnosti, tenkosti, filtry a další nuance Instagramu, se kterými mu Justin jistě pomůže (však už má zpěvák přes 47 milionů fanoušků), tak má jeho profil úspěch na nejvyšší příčky.

Ostatně, i bez Justinových rad si Will se svým účtem poradí a zveřejňuje fotografie dle všech instagramových norem.

Sdílejte článek
Štítky reklama Instagram Will Smith Justin Timberlake

Přečtěte si také