TopStar

14. prosince 2017 12:55

Will Smith v novém trháku ‚‚Bright“

Společnost Netflix zveřejnila na sítích finálový trailer jednoho ze svých nejnákladnějších projektů, filmu ‚‚Bright“. Do jeho rozpočtu padlo kolem 90 milionů dolarů. Hlavní roli si ve fantastickém akčním snímku zahrál devětačtyřicetiletý Will Smith.

Celé dění filmového snímku, jehož režisérské křeslo obsadil David Ayer (‚‚Sebevražedný oddíl“, ‚‚Rychle a zběsile“), se odehrává ve fantastickém světě (alternativní Los Angeles), kde vedle lidí žijí elfové, skřeti, víly a další nadpřirozené postavy. Policista Daryl Ward (Will Smith) spolu se svým skřetím společníkem (Joel Edgerton) jsou z policejního oddělení, které se zabývá zločiny s magií. Dvojice nalézá mystický artefakt, kdy se jedná o starověký meč, který nesmí padnout do rukou zlé strany.

Snímek ‚‚Bright“ byl představen na festivalu Comic-Con v San Diegu, kde zaujal jak tisk, tak filmovou industrii. Podle slov herce Willa Smithe je film směsicí náporu a síly filmu ‚‚Training Day“ a různorodosti ‚‚Pána prstenů“. Světová premiéra filmu se plánuje na 22.prosince letošního roku.

Příspěvek sdílený BRIGHT (@bright), Pro 4, 2017 v 12:50 PST

Připomeňme si, že posledním snímkem hvězdného Willa Smithe byl film ‚‚Collateral Beauty: Druhá šance“, který okamžitě po svém vydání sklidil masivní úspěch. Ve filmu si zahrála mnohá další hvězdná jména jako Kate Winslet, Edward Norton či Keira Knightley. Film pojednává o životním příběhu a hluboké tragédii vedoucího pracovníka newyorské reklamní agentury a říká, že vyrovnat se se ztrátou nejbližšího nejde, lze se pouze naučit s tím žít. Sféra plná úvah a trápení se často srovnává s oscarovým filmem ‚‚Moonlight“. A který ze snímků je tedy lepší? To posuďte sami.

Sdílejte článek
Štítky trailer nový film Bright Will Smith Netflix

Přečtěte si také