TopStar

19. srpna 2013 16:05

Williamův útěk od plínek! Mezi krávy

Princ William se vrátil ke svým královským povinnostem. Kate nechal doma přebalovat i uspávat samotnou a vydal se na zemědělskou výstavu. V prvním rozhovoru od královského porodu měl pak pro syna jasný vzkaz.

Princ natočil rozhovor pro stanici CNN, který se bude vysílat až patnáctého září. Prima-Style, ale ví už teď, co v něm zaznělo. Kromě toho, že William označil celý minulý měsíc za obrovskou "emoční zkušenost" a mluvil o silnějším přívalu emocí, než si kdy dokázal představit, neodpustil si ani žerty.

Na otázku, jaký by synovi předal do budoucna vzkaz, poznamenal, že to ví momentálně přesně. Chlapeček by měl podle něj více spát a méně často potřebovat výměnu plínek. Péče o dítě se William aktivně účastní, trénoval výměnu plen na kursu ještě během těhotenství své manželky.

"Catherine a George jsou nyní moje priority," vzkázal pak už vážně. Zajímavé je, že ani William už na veřejnosti nemluví o své ženě jako o "Kate". Vévodkyně z Cambridge a teď matka následníka trůnu se už před časem nechala slyšet, že oslovení Catherine dává přednost.

Mohlo by vás zajímat: Jak bude George podle antropologů vypadat v dospělosti

Kde byli William a Kate se synem první týdny... Teď už se pomalu chystají přesunout zpět do Londýna

Možná se brzy ožení i strýček Harry

Sdílejte článek

Přečtěte si také