TopStar

9. března 2014 12:40

Dagmar Dandová

X Factor: Nenechte si ujít světoznámou show. Již dnes ve 20:15 na Primě!

JI6 dnes večer se na vaše televizní obrazovky dostane slavná pěvecká show X Factor. Najdou se v ní takové hvězdy, jako One Direction nebo Leona Lewis? Pohodlně se usaďte a počkejte si na to sami. Určitě to bude stát za to!

CELOSVĚTOVÝ FENOMÉN JE TADY!

JEDEN CASTING

JEDEN SEN

JEDNA ŠANCE

JEDEN VÍTĚZ!

200 000 EURO

X Factor bude opravdu napínavá soutěž plná překvapivých situací a nečekaných zvratů a fascinujících životních příběhů, při jejichž poslouchání budete mít husí kůži.

Duo Bad Boys Blue bude mít nezapomenutelné vystoupení - ne však kvůli jejich zpěvu, kapela Crabslide rozezpívá publikum, a dokonce i celou porotu, a slečna Iveta porotu maximálně překvapí - jestli v pozitivním či negativním slova smyslu, to uvidíte už dnes večer.

Video: Bad Boys Blue

Video: Tibor Gyurcsík

X Factor je zcela nezaměnitelný formát, v němž se odborná hvězdná porota dostává zpoza svých pohodlných křesílek do samotného procesu hledání toho nejlepšího z nejlepších. Co víc, porotci se sami aktivně podílí na vystoupeních svých svěřenců a snaží se je „dotlačit“ k co nejlepším výkonům.

Sledujte nás a prožijte s našimi soutěžícími první nesmělé krůčky, které je centimetr po centimetru posouvají stále blíž k jejich vysněné kariéře! Ale nezapomeňte: Jen hlas nestačí!

Video: První minuty X Factoru

Sdílejte článek

Přečtěte si také