TopStar

16. května 2017 10:39

vedran

Yvetta Blanarovičová zastavia čas, má tělo jak osmnáctka!

Yvetta Blanarovičová v Tunisku

Zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová (53) se za své tělo nemusí stydět. Přestože jí osmnáct před pár lety bylo, postavou se lehce vyrovná kdejaké plnoleté holce. Je za tím dřina a dobrá životospráva, ale výsledek stojí za to. V celé své kráse se ukázala v Tunisku. 

"Pravidelně cvičím, baví mě to, protože se pak cítím dobře, a jestli mám postavu takovou nebo makovou, je jedno, nejdůležitější je, aby se líbila tomu, komu se má líbit. A víc neřeším," smála se Yvetta Blanarovičová.

Naznačuje snad, že je v jejím životě nový muž? "Zatím není, ale uvidíme, není všem dnům konec. Jsem tak pitomá, že chci pořád tu lásku, upřímnost, pohodu a klid. Nechci, aby mě někdo živil, aby mi zametal cestičku. A taky se nechci bláznivě pouštět do nějakého vztahu, už to nemám zapotřebí. A věřím, že ten pravý přijde a bude to láska na celý život," doufá zpěvačka.

Yvetta v minulých dnech trávila čas na poznávací dovolené v Tunisku. Za týden viděla kus Djerby i samotné tuniské pevniny.

"Pro mě bylo Tunisko velké překvapení, úplně se mi sem nechtělo, ale pak jsem byla opravdu příjemně překvapená. A myslím to upřímně. Jako cestovatel jsem ocenila fantastické jídlo, neuvěřitelná místa a kus historie, bylo na co koukat," dodává Blanarovičová, která se plavila trajektem na pevninu, kde následně viděla i historické Kartágo, jehož ruiny dodnes navštěvují statisíce lidí ročně.

Velmi ji zaujala i výroba místní speciality, ostré kořenící směsi harrisy, jenž nově začínají vyrábět i s různými příchutěmi, dokonce i sladkými. "Moje maminka miluje pálivé jídlo, tak jsem jí harrisu koupila. Přesněji sedm druhů, myslím, že ji dárek potěší," doplnila zpěvačka Yvetta Blanarovičová.

Sdílejte článek