TopStar

29. května 2018 13:18

Ilona Blašková

Z australské zpěvačky Kylie Minogue je padesátnice!

Australská zpěvačka a herečka Kylie Minogue oslavila životní jubileum. Z popové divy je padesátnice!

Jako osmnáctiletá Kylie Minogue netušila, že spíš než herečka z ní bude zpěvačka světového formátu. Její koketování s rolemi v seriálech skončilo v osmdesátých letech a pak už šla její pěvecká kariéra prudce nahoru.

Právě písnička I Should Be So Lucky patří mezi její největší hity a ukázala, že v blondýnce, která měří pouhých 152 cm, dřímá hlas jako zvon. Netrvalo dlouho a Kylie sesadila z trůnu i popovou královnu Madonnu a stala se ikonou gay komunity.

Nečekanou pauzu ve zpívání způsobila rakovina prsu. I když nemoc překonala a opět se vrátila na velká pódia, neobešlo se to bez následků. Kvůli léčbě nemohla realizovat sen o vlastním dítěti. A možná to je jeden z důvodů, proč žádný z jejích vztahů neskončil svatebním slibem.

Zpěvačka se nikdy netajila oblibou v mladších partnerech. Vztah s posledním zajíčkem, se kterým byla dokonce zasnoubená, vydržel rok a půl. O 19 let mladší britský herec Joshua Sasse měl údajně Kylie podvádět. Zpěvaččin sexuální apetit je vyhlášený a před několika lety šokovala svět, když prohlásila, že první sexuální zkušenost měla ve 13 letech.

Kylie oslavila své životní jubileum o víkendu, kdy na oslavě nechyběl prý ani její expřítel. A vypadá to, že slavit se bude dál. Příští rok to totiž bude 40 let, kdy se popová královna objevila na hudební scéně. Její poslední počin je starý pár týdnů. Zpěvačka vydala už čtrnáctou studiovou desku s názvem Golden.

Sdílejte článek
Štítky Kylie Minogue

Přečtěte si také