TopStar

27. března 2018 16:05

Ilona Blašková

Z čeho má strach a jak to má s módou Marta Jandová?

Zpěvačka Marta Jandová je střelkyně. Ale i tak má své strachy a limity. A také svůj zvláštní přístup k módě.

I když na pódiu chvilku neposedí, takový skok z mostu je pro zpěvačku Martu Jandovou noční můra. „Já třeba vím, že bych v životě neskočila bungee. Když jsem byla mladší, tak jsem skočila z mostu na pevném horolezeckém laně. Bylo to v momentě, kdy jsme zjistila, že si můj první manžel píše SMSky s jinou. Tak jsem měla pocit, že je mi to jedno. Měla jsem zlomený srdce,“ prozradila Marta.

Další svůj velký strach si Marta zpracovala nedávno. „Teď možná z té smrti. Tím že to zpracovávám od svých sedmnácti let od té doby co zemřela moje máma. Teď o tom začala mluvit i Maruška. Začala přemýšlet, že ona může taky kdykoliv umřít, a že my taky můžeme kdykoliv umřít. Ale s manželem jsme říkali, že by bylo docela hezké umřít spolu, až budeme starý. A že to patří k životu. Takže toho se úplně nebojím,“ řekla zpěvačka.

K životu každé ženy patří také móda. Marta Jandová dorazila na kolečko přehlídek v rámci Mercedez Benz Prague Fashion Weeku a prozradila, že ona sama velký talent na kombinování oblečení moc nemá. „Mně se povede vždycky outfit, když o tom nepřemýšlím. A jdu třeba se psama a moc o tom a řeknu si, že je jedno, jak to vypadá. A pak mi někdo řekne, že je to krásná kombinace. A já si v ten moment myslím, že vypadám jako hastroš,“ řekla Marta.

Tento rok se zpěvaččini fanoušci mohou těšit na první sólovou desku. „Píšu to téměř sama. Jak hudbu, tak texty. A bude to v češtině. Zrovna dneska jsem měla ve sprše super nápad. Ale než jsem si osušila hlavu tak jsem na to zapomněla,“ práskla na sebe. Tak snad si Marta ještě vzpomene.

Sdílejte článek

Přečtěte si také