TopStar

30. července 2018 12:10

Z dcerky Kateřiny Neumannové roste krasavice! Líbí se vám?

Nestává se to často, ale sem tam Kateřina Neumannová (45) předvede společnosti i svou dcerku. Naposledy se tyto dvě krásné ženy společně zúčastnily večírku k tenisovému turnaji Advantage Cars Prague Open 2018. Jak to vypadá, Lucka (15) roste do krásy a Kateřina by tak měla začít dívku hlídat před potenciálními nápadníky.

‚‚Nejsem večírkový typ, tyto akce přímo nevyhledávám. Jelikož se tady vše točilo okolo tenisu, tak jsem si říkala, že to bude příjemný večer. A ono tomu tak bylo,‘‘ nechala se Kateřina slyšet o večírku k tenisovému turnaji Advantage Cars Prague Open 2018.

Na událost ale nedorazila bývalá česká běžkyně na lyžích sama. ‚‚Byla jsem vlastně ráda, že Lucka bude moc strávit čas zase někde jinde, než jen na kurtu,‘‘ dodala Kateřina. Prý je už Lucka jako její parťačka a obě dámy vypadají spíše jako sestry, než matka s dcerou.

Během roku je prý dívenka velmi zaneprázdněna, několik měsíců v roce trénuje tenis na Floridě. Na začátku prázdnin ale byly na horách v Rakousku a právě v létě si veškerý ten čas, kdy nemohou být spolu, vynahrazují.

Sdílejte článek

Přečtěte si také