TopStar

9. srpna 2017 09:19

vedran

Záběry, ze kterých mrazí: Sinead O’Connor mluví, jak je na dně

Irská zpěvačka Sinead O’Connor je opět na dně. Na sociální síti zveřejnila dvanáctiminutové video, ve kterém velmi emotivně a otevřeně mluví o svých psychických problémech a sklonech k sebevraždám. Na záběrech tvrdí, že žije v motelu na okraji New Jersey a cítí se velmi osamoceně.

Sinead O’Connor vyděsila své fanoušky. Poté, co byla v minulosti několikrát pohřešovaná, teď znovu promluvila o těch nejčernějších myšlenkách. Zveřejnila totiž video, kde popisuje své útrapy.

„Duševní nemoc je jako droga, neukazuje jaký člověk ve skutečnosti je. A vážně nevím, co je horší. A ti všichni lidi, od kterých se očekává, že tě budou milovat, se k tobě chovají jako bys byla kus hadru. A když máš zrovna svou špatnou náladu, tak ti ukážou, že to je ten důvod, proč tě odepsali,“ říká ve videu Sinead O’Connor.

Padesátiletá zpěvačka ve videu uvádí, že by se životem skoncovala daleko dřív. K myšlenkám na sebevraždu ji údajně dohnaly tři psychické poruchy.

„ Nezůstávám naživu kvůli sobě, protože kdyby záleželo na mně, tak už tu dávno nejsem, stejně jako moje matka,“ děsí ve svém monologu.

„Nechystám se umřít, nechystám se umřít, ale stále tady není žádná pomoc. Na ulici potkávám miliony bezdomovců, kteří mají stejný příběh. Sakra děti, proč vaše matka bydlí v apartmánu. To není normální, proč se o mě nepostaráte, vždyť jsem vám dala všechno.“

Ubrečená a zlomená zpěvačka prosí ve videu o pomocnou ruku. Cítí se opuštěná a obklopená svou nemocí.

„Našla jsem si ledvinové kameny. Jsem úplně sama a v mém životě není vůbec nikdo kromě mého doktora, mého psychiatra – toho nejsladšího člověka na zemi, který říká, že jsem jeho hrdinka a to je to jediné, co mě v tuto chvíli drží naživu … a to je trochu patetické."

Sinead O´connor se videem snaží prý zmobilizovat další rodiny, které mají mezi sebou duševně nemocného člověka, aby se k němu neodvraceli zády, ale naopak mu pomohli. Sám na svou nemoc totiž nestačí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také