TopStar

29. dubna 2015 14:02

Lucie Průchová

Zac Efron přistižen v průhledných šortkách na pláži! Ten má ale hezkýho plyšáka!

Fotografové zastihli krasavce Zaca Efrona při natáčení jeho nového filmu Dirty Grandpa, který by měl přijít do kin v roce 2016. Už teď je jasné, že si holky přijdou na své :-D

Vypadá to, že byl herec trošku zaskočen, když zjistil, že ho fotografují, a před své mužství si nacpal plyšáka. Působí to trošku komicky, nemyslíte? Možná je to ale součást role tohoto nově připravovaného filmu a my mu křivdíme. Rozhodně si myslíme, že podle toho, co je viditelné, se nemá za co stydět. Škoda, že nebyl fotograf hbitější!

Na jedné z fotografií je vidět chlapec, jak se dožaduje plyšáka, kterého má Zac mezi nohama, že by mu ho herec ve snaze ukrýt své přednosti, ukradl?

„To od tebe nebylo hezké, Zacu!“

Letos na MTV Movie Awards se herec odhalil dobrovolně, tak proč najednou tolik opatrnosti. Dostal totiž cenu Best Shirtless Performance za jeho svlékací scénu ve filmu 'That Awkward Moment'. A aby všichni věděli, jak to asi vypadalo, svlékla herce do půl těla přímo na pódiu zpěvačka Rita Ora. Fanynky padly do mdlob! Tuto cenu si nepochybně zasloužil!

A na co se tedy můžeme těšit ve filmu Dirty Grandpa?

Zac zde hraje mladého muže, který má krátce před svatbou. Jeho dědeček, kterého ztvární Robert De Niro, se ale rozhodne, že si ještě před tím, než se ožení, udělají pánskou "jízdu" na Floridu. Bude to asi zajímavá dovolená, protože dědeček je i ve svých letech nenapravitelný chlípník.

Sdílejte článek

Přečtěte si také