TopStar

22. října 2017 12:08

Jiří Kubeš

Žádost o ruku aneb jak by to mělo být?

Jak požádat přítelkyni o ruku to je otázka, která trápí nejednoho muže. Tady od nás máte pár příkladů pro inspiraci. 

Modelka Aneta Vignerová: „Mně by se to líbilo třeba na houbách, to by bylo hezký a vtipný. Přesně, jak vytahuješ s ten nožík, abys očistila houbu...,“ směje se modelka. Takže tady máme jasno. Houbová romance.

Zpěvák Roman Vojtek: „Pro chlapa je těžký vymyslet nějakou romantickou záležitost, aby to nebylo trapné,“ No tak, Romane, snaž se! Proč by to nešlo? „Protože někdy to, co chlap si myslí, že je pro ženu romantické, tak se taky může šeredně plést a ta mu může pak říct, že se zbláznil. Prstýnek do hamburguru? No ale mě by to připadalo hezký,“ říká Roman Vojtek. Jeho drahá polovička by si tedy měla dát pozor na to, co jí!

Producentka Olga Menzelová: „Mě Jiří ještě nepožádal a v téhle věci od něj asi nelze čekat romantiku. On je spíš praktický...“ říká odevzdaně producentka. No nic, koho tu máme dál?

Zpěvačka Marta Jandová: „Moje první požádání o ruku bylo strašně neromantický, protože jsem už žila roka a půl v Německu s mým prvním mužem. Přišlo mi, že už jsem v tom Německu dlouho a že musím na tři měsíce vycestovat, než se pak zase budu moct na nějakou dobu vrátit. A on řekl, že nechce, abych odjela, že chce být se mnou. A dodal, že se teda vezmeme, a to mi řekl, když jsme seděli v autě a parkovali. To bylo takový...tak to jsem si představovala trochu jinak. My jsme neměli ani zásnubní prstýnek. Byli jsme mladí a neměli ani peníze.“ dodává nakonec zpevačka s úsměvem. A jak vypadala romantická žádost o roku u Marty pak? Na to už se koukněte v reportáži!


Přečtěte si také