TopStar

18. února 2016 16:25

Michal Chalupa

Záhada ofiny odhalena: Zpěvačka Sia konečně kápla božskou! Důvodu neuvěříte…

Sia se objevila jako host v zábavné americké show Carpool Karaoke ride, kterou uvádí James Corden. Kromě svého zpěvu a důvtipu, ve kterém jí trochu konkuroval James Cordon, prozradila na sebe i pár pikantností, například, proč se nikdy nemůžeme podívat do jejích (asi) krásných očí?

Hned ze začátku videa chudák Sia nemůže přes dlouhou ofinu ani trefit do auta. Po chvíli navigování od Jamese nakonec sám James vstane a do auta ji musí dovést. Poté Sia zpívá všechny své velké hity v čele s Chandelier a musíme říct, že i v autě zpívá nádherně! Jak je ale zvykem, hosté v Jamesově show nejen zpívají, ale i povídají o svém životě a odpovídají na otázky.

A naštěstí pro nás, se James zeptal na to, co nás všechny velice zajímalo! Sia vysvětluje, že je zpěvačkou už jedenáct let a že byla alkoholička a drogově závislá. A co podle ní chybí v dnešním showbyznysu? „Závan tajemství! Znáš ty fotky na Instagramu, kde se lidi fotí u zubaře? Svoji dlouhou ofinu proto nosím hlavně kvůli tomu, abych si udržela alespoň špetku soukromí!“

Sdílejte článek

Přečtěte si také