TopStar

22. října 2018 11:14

Záhadné zmizení Boba Klepla: Už 11 dnů je nezvěstný!

Sice by měl ležet v posteli a uzdravovat se, ale už 11 dnů o něm není ani zmínky. Řeč je o herci Bobu Kleplovi (60), který nedávno havaroval na svém skútru a brzy na to zkolaboval na jevišti přímo při představení. No a aby toho nebylo málo, tak teď má vypnutý telefon a slehla se po něm zem.

I když měl naplánované projekty, focení, vše bylo zařízeno a připraveno, nakonec se to muselo odvolat. ‚‚Nezlobte se, nemám oprávnění vám k tomu cokoli říkat,‘‘ zmínila pro Blesk produkční jednoho z projektů. A PR manažer Vojtěch Frant nebyl o moc sdílnější: ‚‚Focení bylo pro mě zrušeno z neznámých důvodů.‘‘

Ani jeho herecká kolegyně Alice Bendová (44) nemá tušení, co se s hercem děje. A nebyla jediná, koho vyděsil Kleplův vypnutý telefon a nulová komunikace. ‚‚Podívejte se. Je mu šedesát a má za sebou těžkou nehodu, při které si propíchl plíci. Z toho by se těžko dostával i o dvacet let mladší člověk. Bohužel se ukázalo, že jeho návrat do divadla byl předčasný,‘‘ zveřejnil ředitel marketingu a PR divadla, ve kterém Bob Klepl působí, Tomáš Přenosil.

Není to tak dávno, co herec zkolaboval na pódiu během představení. Někteří diváci pak tvrdili, že se Klepl opil, ale vypadá to, že se v té době ještě nevzpamatoval z bouračky, co ho potkala krátce před tím.

Nehoda s následky...

14. července naboural Bob Klepl do autobusu, když se po městě proháněl na svém skútru. K nehodě došlo za pražským Barrandovským mostem ve směru na Černý most. Herec byl okamžitě převezen do vinohradské nemocnice, kde sám zraněný zmínil, že si nic z nehody nepamatuje.

‚‚Jsem v pořádku. Už jsem doma. Bylo to jen pohmoždění hrudníku, ale bylo nutné vyloučit jakákoliv vnitřní zranění,‘‘ řekl tehdy o svém zdravotním stavu. ‚‚V žádném případě v tom nebyl alkohol,‘‘ potvrzoval. Policisté absenci alkoholu potvrdili, protože dechová zkouška byla negativní. Nakonec se ale ukázalo, že se měl Bob přeci jen trošku šetřit. Tak snad ten vypnutý telefon patří k jeho celkové rekonvalescenci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také