TopStar

19. dubna 2014 08:50

Jana Fikotová

Zajíčci táhnou! Které slavné světové celebrity ujíždějí na mladších partnerech?

Která žena by netoužila jednou zkusit ve zralém věku nějakého toho mladého milence? Své zkušenosti mají především světové hvězdy. Která herečka či zpěvačka ujíždí na zajíčcích?

Jednou z prvních, která se na veřejnosti objevila s mladým milencem, byla Demi Moore, posléze i Madonna či Sharon Stone. Zatím jednou z mála, která si svého zajíčka udržela, přivedla k oltáři a povila mu děti, je Mariah Carey. Které z celebrit to vedle mladého milence víc sluší?

Demi Moore (51) a Sean Friday (27) Průkopnicí trendu "chyť si svého zajíčka" je bezpochyby americká herečka Demi Moore (51). Jejím prvním úlovkem byl herec Ashton Kutcher. Když si ho brala, bylo jí dvaačtyřicet, jemu osmadvacet. Po rozvodu však na mladé milence nezanevřela. Tentokrát chytila na udičku sedmadvacetiletého hudebníka Seana Fridaye. Věkový rozdíl milenců je 24 let. Její nejstarší dcera Rummer je dokonce o dva roky starší než Sean. Demi se s ním seznáma v květnu 2013 na koncertě jeho kapely, na který šla právě s Rummer.

Madonna (55) a Timor Steffens (26) Nestárnoucí královna popu je přímo zajíčky posedlá. Se svým posledním milencem Brahimem se před dvěma měsíci rozešla... a už jí postel zahřívá další mladíček, Timor Steffens, který je stejně jako její předchozí milenec tanečník. Tak uvidíme, jak mladé masíčko bude Madonnu dlouho bavit, než ho opět nahradí něčím čerstvým.

Jennifer Lopez (44) a Casper Smart (26) Portorikánská zpěvačka a herečka se kvůli svému mladému milenci dokonce v roce 2011 rozvedla. Vydržela s ním dva roky, než tanečníka Caspera novináři načapali v New Yorku v gay sex klubu. Představa, že si její miláček užívá s muži nezávazný sex, se Jennifer pravděpodobně příčila. Ovšem stará láska nerezaví a Lopez už prý údajně svému zajíčkovi odpustila.

Mariah Carey (44) a Nick Cannon (33) Slavná zpěvačka s kyprými tvary si svého zajíčka, amerického moderátora, herca a rapera Nicka Cannona vzala v roce 2008 na Bahamách. Stihli spolu počít už tři děti.

Sharon Stone (56) a Martin Mica (27) Nestárnoucí herečka a hvězda kultovního snímku Základní instinkt Sharon Stone je díky svému Martinovi čím dál krásnější. Herečka se s mladým argentinským modelem potkala před dvěma lety na party Vogue v Brazílii a hned mezi nimi přeskočila jiskra. No aby také ne, když jim to tak spolu sluší.

-juf-

[[nid:2156641]]

Přečtěte si také