TopStar

22. dubna 2018 00:14

Zajíčci v trendu! Které hvězdy pokročilého věku randily s teenagery?

Proti gustu žádný dišputát. Někdo je na starší, někdo zas na mladší. My jsme pro vás připravili seznam hvězd, které si za své partnery vybraly ještě neplnoleté protějšky. Někomu to vyšlo, někdo se hned rozešel. No, posuďte jejich výběr sami.

Roman Polanski a Nastassja Kinski

Režisér Roman Polanski si vzal roku 1968 herečku Sharon Tate. A už o rok později byla brutálně zavražděna sektou ‚‚Rodina‘‘ pod vedením Charlese Mansona. Tragičnosti na příběhu přidává fakt, že byla dívka ve vysokém stupni těhotenství. Herečka byla pohřbena do uzavřeného hrobu s nenarozeným dítětem v náručí. Brutální vražda ženy Polanského zničila a ten odjel z USA do rodné Evropy, kde se později schovával před obviněním ze znásilnění nezletilé.

Roman se v Evropě usadil a začal randit s velmi mladými dívkami. Roku 1979 se začal promítat snímek ‚‚Tess‘, kde hlavní roli ztvárnila teprve patnáctiletá Nastassja Kinski. Polanski dívku svedl a dvojice spolu začala oficiálně chodit.

Od té doby byl Polanski obviněn ze znásilnění od pěti žen, režisér však zůstal na svobodě. V říjnu roku 2017 proběhl v Paříži Festival filmů Polanského a kvůli tomu uspořádala skupina odpůrců proti tvůrci odpor. Ministr kultury Francie se ale nechal slyšet, že festival je zasvěcen famózním filmům, ne osobě Polanského.

Woody Allen a Soon-Yi Previn

Románek režiséra a jeho adoptivní dcery, Korejky Soon-Yi Previn, byl jedním z nejskandálnějších za celou historii Hollywoodu. Dívku nejprve adoptovala herečka Mia Farrow se svým již bývalým mužem André Previnem. Po rozvodu si vzala dceru do své péče Mia. Později si herečka vzala právě Woodyho Allena a po 12 letech zjistila, že její muž miluje svou nevlastní dceru více než svou ženu. Herečka obvinila Allena v pohoršování mládeže.

Dvojici se narodil syn Ronan. Mimo něj společně vychovávali ještě dvě adoptivní děti. Poté, co dcera Dylan obvinila Allena v sexuálním obtěžování, zůstala na krku také Mie. Sám režisér několikrát zmínil, že obvinění jsou nepravdivá a soud ho zprostil viny. Jak by tomu nebylo, jedno je jisté: románek Woodyho Allena a jeho adoptivní dcery Soon-Yi Previn začal ještě než bylo dívce 18. Filmový mág byl přitom starší o celých 35 let! Roku 1997 se dvojice vzala a adoptovala dvě holčičky.

Sonny a Cher

Zpěvačka Cher poznala svou první lásku ve svých 16 letech. Začínající muzikantka neměla střechu nad hlavou, ale náhle se v jejím životě objevil Salvatore Phillip Bono, asistent hudebního producenta Phila Spectora. Cher se k Sonnymu téměř okamžitě nastěhovala, velmi záhy se dvojice vzala a začala společně zpívat. Roku 1969 se zpěvačce narodil syn Chaz.

Roku 1974 se dvojice Sonny a Cher rozpadla a to ve všech ohledech. Nějakou dobu pár pokračoval ve veřejném koncertování, ale kvůli neshodám v soukromí už nešlo pokračovat. V roce 1998 byla Cher otřesena smrtí svého bývalého muže. Ten zemřel ve svých 62 letech po srážce se stromem na lyžích.

The Weeknd a Bella Hadid

Vlastním jménem Abel Tesfaye začal chodit s modelkou Bellou Hadid, když dívce ještě nebylo 18. Zpěvákovi bylo v té době 25. Jejich románek měl trvání dvou let, později se dvojice rozešla. Dnes tvoří obě hvězdy pár znovu. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží pro tentokrát.

Paul Walker a Jasmine Pilchard-Gosnell

Jasmine bylo pouhých 16 let, když začala s Walkerem chodit. Herec bral jejich vztah velmi vážně a v nejbližší době chtěl seznámit svou milou se svou dcerou, která nebyla o moc mladší. Už se začalo spekulovat i o svatbě, ovšem roku 2011 se Walker s dívkou rozešel.

Herec zemřel v autonehodě 30. listopadu roku 2013.

Elvis Presley a Priscilla Beaulieu

Čtyřiadvacetiletý Elvis se seznámil s Němkou Priscillou, když jí bylo pouhých 14 let. Presley byl tou dobou zasnouben a jeho milou Anitu Wood by nikdy nenapadlo, že ji ženich těsně před svatbou opustí. Elvis byl ale Priscillou zcela omámen.

Kontakt Elvise a dívky probíhal zprvu výhradně přes telefon. Dívčini rodiče jí dovolili odjet do Spojených států jen pod podmínkou, že neplnoletá dívka nebude mít s Elvisem sex. V té době sedmnáctiletá Priscilla dorazila na místo a Presley ji okamžitě požádal o ruku. Sexuální styk tedy proběhl až při jejich svatební noci.

V květnu 1966, kdy oslavila Priscilla jednadvacáté narozeniny došlo i ke svatbě. Zamilovaní čekali téměř osm let! Jejich líbánky trvaly čtyři dny a Priscilla otěhotněla. Narození jejich dcery Lisy Marie Presley byl začátek konce...

Elvisovy city vůči ženě od té doby velmi ochladly a zpěvák přestal spát v jejich společné ložnici. Zkrátka ho nepřitahovaly ženy, které už porodily. Po krátké době začal muzikant svou ženu podvádět s Nancy Sinatrou a nakonec se s Priscillou rozešel. I přesto vždy tvrdil, že to byla jeho životní láska.

Céline Dion a René Angélil

Céline se s budoucím mužem poznala roku 1980. V té době jí bylo pouhých 12 let, Renému 38. A právě v ten osudový den přišla dívka do hudebníkova studia předvést svou tvorbu. Po osmi letech začal jejich bouřlivý vztah a o zasnoubení se začalo mluvit roku 1991. Pro Reného to bylo třetí manželství.

Ke svatbě došlo v kostele kanadského Montréalu roku 1994. A o pět let později byla producentovi diagnostikována rakovina. Zpěvačka kvůli tomu opustila pěveckou kariéru, aby byla svému muži neustále k dispozici. A společně to skutečně zvládli! Angélil podstoupil dvě operace, chemoterapii a nemoc porazil.

Roku 2001 porodila Céline Renému syna René-Charlese a v roce 2010 se dvojici narodila dvojčata Eddy a Nelson. Manželé byli šťastni jako nikdy, ale lékaři diagnostikovali Renému rakovinu znovu.

Dion zrušila kompletně všechna svá vystoupení, ovšem pro tentokrát k zázraku nedošlo a 14. ledna 2016 ve věku 73 let René Angélil zemřel. Dvojice strávila ve šťastném manželství přes 20 let.


Přečtěte si také