TopStar

12. října 2018 11:00

Markéta Škorňová

Zakopali válečnou sekeru? Manželé Prachařovi na jedné akci s Marianou!

V tom našem malém českém rybníčku se sotva něco utají. Nebylo tomu tak v případě rozkmotření Agáty Prachařové (33) a sestry jejího muže Mariany (24), a není tomu jinak ani teď, když to vypadá na velké usmíření. Prachařovi se potkali s Marianou na jedné z pražských akcí a vypadá to, že nesváry z minulosti už dávno odvál čas.

A kvůli čemu že se Agáta přestala bavit s rodinou svého muže? Urazily jí pomluvy, které se kolem její osoby šířily před porodem druhého dítěte, dcery Mii (1). V té době se totiž spekulovalo o poměru Agáty s jistým nejmenovaným fotografem, čemuž uvěřila nejen česká společnost, ale také Mariana.

Ta měla dokonce tvrdit, že otcem nenarozené dítěte je zmíněný fotograf! Všechno to vyřešil až Jakub Prachař (35), který si pro jistotu došel na test otcovství. A světe div se- Mia je vážně jeho!

Agáta však dlouho rodině svého muže nemohla zapomenout, že ji z něčeho tak podlého mohli vůbec nařknout. A zatímco herečka a maminka Jakuba a Mariany, Dana Batulková, se na malou Miu byla poprvé podívat jen pár měsíců po narození, Mariana k Prachařům domů nezavítala celý rok a půl!

Podle posledních informací deníku Blesk je ale nyní všechno jinak. Jak se říká, čas je nejlepší pomocník. A i v tomto případě sehrál svou roli. Rok a půl po hádce, která možná víc rozproudila krev společnosti, než hlavním aktérům, se ale zdá, že je vše urovnané. Na akci plné nejslavnějších českých influencerů se potkali i Agáta s Jakubem a Marianou a světe div se- holky si nevjely do vlasů, ale naopak spolu rády zapózovaly pro přítomné fotografy! Jak se zdá, u slavných českých rodin už je zase vše v pořádku!

Sdílejte článek

Přečtěte si také