TopStar

25. května 2018 00:01

Záletný Felix Slováček oslavil 75. narozeniny! S kým kulatiny trávil?

Hudebník Felix Slováček (75) oslavil před pár hodinami kulaté narozeniny. A s kým jiným by mohl trávit tento oslavný den, než se svou současnou partnerkou. I přesto, že je jeho milá o 40 let mladší, nemá saxofonista s věkovým rozdílem sebemenší problém a jejich vztah stále rozkvétá.

Felix Slováček své narozeniny oslavoval po boku přítelkyně Lucie Gelemové. Ta se jako správná partnerka rozhodla angažovat v narozeninovém dárku a uspořádala velkolepý narozeninový koncert. Felixovu, stále ještě ženu, Dádu Patrasovou na něj ale nepozvala. I když spolu manželé již nežijí, je krajně zvláštní, aby se Dagmar ani potomci muzikanta na koncertu neobjevili.

‚‚Ve svém věku si přece nebudu nic odepírat,‘‘ okomentoval Slováček svůj vztah s Gelemovou. A není to tak dávno, co podstoupil známý záletník operaci očních víček. Nejspíše, aby na svou Lucii lépe viděl...

Na Lucii Gelemovou se Slováček lepí jako mladík a vášnivým polibkům ani těsným objetím na veřejnosti se rozhodně nebrání. Dokonce svou lásku rád prezentuje před fotografy. Podobné fotografie ale pořádně vytáčí Slováčkovu stále právoplatnou ženu Dádu Patrasovou, která Gelemovou nemůže vystát. A ačkoli se zdá, že už by mělo dojít k rozvodovému řízení, Felix se do něj rozhodně nehrne. Nejen, že tak brání ve štěstí Dádě, zároveň nedává žádnou naději ke svatbě ani své milence, se kterou to táhne už čtyři roky. ‚‚Mateřský čas u sebe ještě necítím. Ona i ta hranice mateřství se posouvá. Samozřejmě jsem žena, která bude chtít jednou vychovávat děti,‘‘ tvrdí na Slováčkovu obranu Gelemová.


Přečtěte si také