TopStar

1. května 2013 06:40

Dagmar Dandová

Zamilovaná Štoudková: Sbalila tohohle fešáka!

Modelka Míša Štoudková (27) je opět zamilovaná! Po krachu vztahu s motokrosovým závodníkem Janem Brabcem si chtěla druhá Česká vicemiss 2005 dát od chlapů pauzu, ale pak ve Špindlerově Mlýně potkala pohledného podnikatele Karla a všechno se rázem změnilo.

„O dětech sice uvažujeme, ale nejdřív za dva až tři roky,“ řekla modelka s tím, že na rodinu má ještě čas. Soužití s dětmi už ale začala trénovat na osmiletém synovi svého přítele Karla. „Teď je zrovna na škole v přírodě, tak aspoň hlídáme malou neteř,“ prozradila Štoudková na akci S kočárkem Prahou, kde byla neustále obklopená dětmi.

Modelka nezahálí. „Píšu do jednoho módního blogu, kde s kamarádkami komentujeme dění ve společnosti. Jsme čtyři. Herečka Nikol Kouklová, moderátorka Nikol Moravcová, kamarádka stylistka a já. Píšu každý den. Snažíme se, aby na blogu bylo každé čtyři hodiny něco nového,“ říká Míša. Ráda by pracovala jako moderátorka a už se jí to i povedlo. Měla pořad na TV Pětka, která však záhy zkrachovala.

Štoudkovou teď živí hlavně modeling, a tak se musí starat, aby měla perfektní postavu. „Hrozně ráda sportuji. Cvičím skoro každý den, jsem už na pohybu závislá.“ Jí zdravě, ale jinak se prý v jídle moc neomezuje. „Pohyb je potřeba, bez něj to nejde. Kdybych tak moc nemakala, nebudu mít takovou postavu, jakou mám dnes.“ Krásná vicemiss si ale také ráda odpočine. „Mám ráda lázně a masáže. Vyzkoušela jsem nedávno pivní lázeň a byla jsem nadšená.“

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také