TopStar

5. července 2018 07:00

Zamilovaní a šťastní: Heidi Klum a Tom Kaulitz se líbali v ulicích New Yorku

Supermodelka Heidi Klum (45) a podstatně mladší zpěvák Tom Kaulitz (28) spolu randí už pořádně dlouho. Je to už déle než čtvrt roku a dvojice působí stále zamilovaněji. Tentokrát je zachytili novináři v ulicích New Yorku, jak se vášnivě líbají. Skrývat své emoce je pro pár dost těžké. Zkrátka a dobře, když ji miluješ, není co řešit.

Před očima všech se dvojice začala vášnivě líbat a nevadili jí ani novináři. Na schůzku se svým milým zvolila sexy blondýnka černobílé šaty až na zem s odhaleným ramenem a širokými rukávy a černé otevřené sandálky bez podpatku. Kaulitz zvolil stejnou barevnou škálu jako Heidi - černé široké kalhoty, bílý basic a masivní sluneční brýle. Zkrátka a dobře, stylový pár za každé situace.

O něco později se k dvojici přidala i osmiletá dcerka modelky Lou. Tu pár vyzvedl ze školního tábora. Je třeba zmínit, že Kaulitz si velmi dobře s dětmi Klum porozuměl a ty ho považují za svého nejlepšího kamaráda. Není to tak dávno, co všichni společně trávili čas v Disneylandu.

Zakončení romantické procházky probíhalo typicky letně - po aktivní chůzi přišla odměna v podobě zmrzliny. Tak mladý a už působí jako ideální taťka. Uvidíme, jak dlouho Tomovi takový přístup vydrží.

Sdílejte článek
Štítky věkový rozdíl Heidi Klum topmodelka Tokio Hotel Tom Kaulitz

Přečtěte si také