TopStar

30. června 2013 19:00

Blanka Konrádová

Zamilovaný Pavel Liška: Dejte nám pokoj!

Herec Pavel Liška se po rozvodu s Kristýnou Bokovou už netají novou přítelkyní. Po Českých lvech, kde se s ní objevil poprvé, přijeli společně i na filmový festival v Karlových Varech.

Páreček se včera spokojeně procházel po kolonádě a večer vyrazili milenci ruku v ruce na Jameson party. Ke své partnerce se herec choval velmi ochranitelsky. Když se je fotografové pokoušeli vyfotit, Liška se pořádně rozzuřil.

"Nefoťte nás!" křičel. V jednu chvíli to dokonce vypadalo, že dojde ke rvačce. Liškova nová přítelkyně se poté raději šla uklidnit na bar a objednala si další drink.

Mladá žena působila velmi nenápadně. Oproti festivalovým party girls byla nenamalovaná hnědovláska jako zjevení z jiného světa. Na herce má evidentně pozitivní vliv. Liška ve Varech vždycky pařil až do rána. Teď to vypadá, že se po boku půvabné přítelkyně zklidnil. Až na konflikty s novináři...

Herec žil skoro 11 let s manželkou Kristýnou. Spolu mají syna Šimona Samuela. Vztah se ale kvůli údajným nevěrám rozpadl. I rozvod byl pro oba velmi náročný.

Není divu, že se Liška odmítá o svém novém vztahu s kýmkoliv bavit. Po rozvodu se totiž kolem herce spustil pořádný mediální humbuk. Pavel Liška nechtěnou publicitu nesl velmi těžce hlavně kvůli synovi.

"Rozhodnutí ukončit vztah bylo osvobozující a zároveň smutné," řekla k celé kauze řekla Kristýna Liška Boková. Dál už se k rozchodu nikdy nevyjádřila. Nejen Liška, ale i Boková už má vedle sebe nového partnera.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také