TopStar

27. února 2019 17:00

Zápasník Karlos Vémola na obálce Playboye. Svlékl by se i do naha?

Fighter MMA Karlos Vémola ještě před svým propíraným přestupem z organizace XFN do Oktagonu stihnul nafotit lechtivé fotky pro pánský časopis. Po jeho boku mu tentokrát stála playmate Aneta Novotná.

Někdo chodí před focením obálky časopisu na kosmetiku, k holiči nebo do solária. Karlos Vémola šel trénovat a mlátit se do tělocvičny. Vémola proto musel své sparingpartnery upozornit, že nechce na focení přijít s monokly a šrámy.

„Bylo trošku víc chránění hlavy, já si chráním hlavu vždy, to poslední, co bych chtěl, je být domlácený z tréninku a chráním si hlavu i v zápasech a dělám to dobře,“ uvedl Vémola v rozhovoru pro Sportstar.

Zápasník Karlos Vémola (33) se po herci Marku Vašutovi stal teprve druhým mužem na titulní stránce české mutace Playboye. Společnost mu nedělala jeho přítelkyně Lela Ceterová, ale modelka Aneta Novotná. Zápasník se objeví na obálce speciálu Playboy Dakar, který vychází již počtvrté a kompletně mapuje celý průběh závodu. Pro Novotnou je to s Playboyem už druhá zkušenost.

Zajímalo nás, jestli jeho přítelkyně Lela nežárlí. „Toto je moje kariéra, já jí také do její kariéry nekecám, takže si myslím, že nebude naštvaná. Ona ví, že jsem hodný kluk, takže nemá důvod žárlit. Přítelkyně také nafotila titulku Playboye, tak aspoň každý bude mít svoje vydání,“ prohlásil zápasník Vémola.

Karlos Vémola je prvním Čechem, který se dostal do prestižní organizace UFC. Je držitelem několika titulů ve střední a polotěžké váze, které získal převážně v českých a anglických organizacích.

Šel by Vémola i do focení zcela bez oblečení? Dozvíte se v nedělním Sportstaru ve 21:30!

Sdílejte článek
Štítky playboy MMA Karlos Vémola

Přečtěte si také