TopStar

12. května 2015 10:03

Barbora Koukalová

To zas bude závisti! Mareš dostal luxusní pozvánku do skutečného světa hvězd

Byla to jen otázka času, kdy si i za hranicemi všimnou hvězdného kluka z Berouna. Mareš se teď může vykašlat na Vary, jede totiž do Cannes. A rozhodně ne jako baťůžkář, ale jako řádný host se všemi těmi věcmi okolo, které samozřejmě závidíme.

Zapomeňte na Vary, letos nás sice čeká jejich padesátý výroční ročník, ale stejně jako loni a předloni a před pěti lety opět bude náš filmový festival jen o tom, že Geislerová, Vilhelmová a Macháček se zavřou do Becher´s baru a všichni ostatní budou odkázani jen na béčkové hvězdičky ve vypůjčených šatech výměnou za vyslovení jména švadleny během rozhovoru o tom, jak si užívají letos filmy (nijak).

Takže se zaměříme na jinou parádu, vpravdě světovou. Už zítra začíná festival v Cannes a kromě českých modelek, které tradičně okupují červený koberec, budeme mít mužské zastoupení v podobě největšího narcise našich televizí. Balič modelek, továrna na prachy a mistr světa amoleta Leoš Mareš (39) totiž dostal pozvánku do Cannes, protože si ho asi spletli s modelem, když teď hlavně fotí pro Blažka a je na prvních stránkách módních časopisů.

Mareš má z toho samozřejmě hlavu v pejru. Ihned se pochlubil na svém Instagramu, což je jeho nejhlavnější spojení s okolním světem. Tam vyhlašuje rozchody s Petrou i nové pracovní nabídky, ukazuje děti, luxusní nákupy nebo nové vlasy. Vlastně nám novinářům tím dost ulehčuje život, stačí mu jednou za týden prolustrovat účet a víme vše podstatné.

Petra pojede samozřejmě s ním, i když si tedy myslíme, že je tam nikdo z těch avizovaných dvou tisíc fotografů nepozná, ale tak každý jednou se světovou slávou začínal. Jí bude stačit, když se zase ukáže někde v prádle a on by se s ní zase mohl rozejít. A pozvánka na Oscary bude pak jasná.

(bk)

Sdílejte článek

Přečtěte si také