TopStar

10. června 2014 10:50

Táňa Sáblíková

A zase ten Rychtář! Nepřišel k soudu a... měl pro to dobrý důvod!

Josef Rychtář se měl dostavit v pondělí k soudu, kam ale dorazila jen jeho exmanželka Darina. Ta doufala, že dlouhé soudní líčení konečně skončí, nemohla se ale mýlit víc. Josef Rychtář totiž opět chyběl!

Naděje Dariny Nové pohasla, když v pondělí ráno dorazila k soudu a protistrana v podobě Josefa Rychtáře chyběla. Opět tak nezazněl rozsudek ve věci jeho údajného brutálního napadení exmanželky Dariny a soudní líčení bylo přeloženo na konec července.

Na dálku Rychtářovu exmanželku podporoval ze slunné Itálie i Domenico Martucci, který jí poslal prostřednictvím Facebooku vzkaz. „Posílám vám ze Sardinie tu pozitivní energii, kterou umí slunce a moře podat. Posílám hlavně Darině Nové a držím jí palce na dnešní soud proti tyranovi, nasilníkovi a zloději, který jí zničil život. Nemějte strach se soudit s agresorem! Darina je příkladem ženy, která se umí postavit proti nespravedlnosti. Krásný den všem!“

A proč se Rychtář k soudu nedostavil? V Uhříněvsi netrpělivě očekával balíček ze Slovenska, který mu měl dorazit. A dočkal se!

Sice s několikahodinovým zpožděním, ale balíček nakonec opravdu dorazil. A co v něm bylo? Pomník pro milovanou Ivetu, který chce umístit ke kolejím v Uhříněvsi, kde zpěvačka zemřela. Na dřevěném artefaktu jsou iniciály Bartošové a datum jejího úmrtí.

Josef Rychtář se prý stěhuje z vily Ivety Batošové zpět ke své exmanželce Darině Nové. Foto: VIP zprávy

Darina Nová patří mezi přátele hraběte Domenica Martucciho. Ten jí z Itálie poslal podporující vzkaz. Foto: facebook

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také