TopStar

3. listopadu 2013 12:40

Dagmar Dandová

Zašílel bolestí? Michal David chce udělat muzikál o zlomeném kotníku

Hitmaker Michal David konečně viděl svůj muzikál Mata Hari v Divadle Brodway a na konci představení byl naprosto dojatý. Dokonce v euforii slíbil, že by mohl udělat další muzikál a to o své noze.

Nejsem ještě úplně v pohodě, stále to docela bolí, ale možná o tom vznikne muzikál,“ řekl muzikant. „Budu muset ještě dlouho chodit o berlích a čeká mě náročná rehabilitace,“ dodal.

David přijel do divadla na vozíčku a vypadal už mnohem lépe, než když jsme ho byli navštívit v nemocnici. Hudebník si totiž natřikrát zlomil kotník a skončil upoutaný na lůžku ve Vojenské nemocnici ve Střešovicích.

Nehoda se Davidovi stala, když vystupoval z vrtulníku po soukromém letu a na poli kousek od svého domu zapadl do krtince. Na chvilku dokonce ztratil vědomí a záchranka ho odvezla rovnou na ortopedii.

Kvůli zranění Michal David nestihl premiéru svého muzikálu Mata Hari, ale speciálně kvůli němu uspořádalo Divadlo Brodway ještě jedno „premiérové“ představení. A David už si ho nenechal ujít.

„Jsem workoholik a nevydržím být dlouho v klidu,“ uvedl a přiznal, že již začátkem listopadu plánuje koncertovat po Slovensku.

„Ještě nevím, jestli už budu bez vozíku, jen o berlích, ale určitě to zvládnu,“ věří si hudebník.

--dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také