TopStar

14. května 2018 10:32

Zásnubní prsten má sice obří, termín svatby je ale v nedohlednu! Proč Paris Hilton stále nemá vybrané datum?

Už letos v létě by se světská lvice Paris Hilton (37) měla předvést v celé své kráse před oltářem. Hned po princi Harrym půjde o nejočekávanější svatbu roku. Na charitativní akci Fashion For Relief v Cannes sice blondýnka předvedla fantastický snubák, i přesto ale nemůže vymyslet definitivní datum svatby. Sjednotit termín pro 15 tisíc hostů není zkrátka jen tak.

Podle Page Six, který cituje blízké přátelé dvojice se Paris ještě definitivně nerozhodla, jak chce, aby celá ceremonie proběhla. Místo události má již vymyšlené. Mediální hvězda se rozhodla uspořádat svatby tři, a to minimálně. V rodném Los Angeles, v Evropě a někde v tropech. Potíž je ovšem s termíny. Jelikož chce mít blonďatá kočka na každém z obřadů kolem pěti tisíc hostů, není jednoduché sjednotit datum tak, aby vyhovovalo všem.

Připomeňme, že dvojice Paris Hilton a její milý, herec Chris Zylka tvoří pár již 2 roky, i když se seznámili před neuvěřitelnými osmi lety. Dvojice byla dlouhá léta přáteli. Vztah obou hvězd začal velmi prudce a za své city se oba rozhodně nestyděli. Třeba v létě si Zylka nechal vytetovat jméno své vyvolené. Známí páru tvrdili, že pro tentokrát Paris k oltáři určitě půjde. A když poleví ze svých nároků ohledně svatby, asi tomu tak skutečně bude!

‚‚Řekla jsem ano! Je to takové štěstí zasnoubit se s láskou mého života. Můj nejlepší přítel, má druhá polovina. Je pro mě ideální ve všech slova smyslech. Věrný, hodný, kompromisu schopný a milující. Jsem nejšťastnější dívka na světě! Můj sen se uskutečnil! Děkuji, že jsi mi ukázal, že pohádky existují,“ napsala Paris na Instagramu, kde zveřejnila fotku těsně po svém ANO.

Sdílejte článek

Přečtěte si také