TopStar

5. září 2013 18:31

Zásnuby v Benátkách: Další nádherná herečka se bude vdávat!

Před dvěma lety se herečka Scarlett Johansson rozvedla s Ryanem Reynoldsem. Rok si užívala volnosti, ale pak ji tmavýma očima uhranul francouzský novinář Romain Dauriac. Tomu po devíti měsících známosti podle magazínu People řakla ano na žádost o ruku. Prsten je výmluvný důkaz.

Svítil šťastné Scarlett na prstu při premiéře jejího posledního filmu "Under the skin" (Pod kůží) na festivalu v Benátkách. Nádherný kousek ve stylu Art Deco je podle odhadů znalců nejen velmi drahý, ale také patřičně starý.

A svatba nejspíš bude, přestože Scarlett vždy tvrdila, že ji k životu nepotřebuje. "Jednou jsem se vdávala, to jsem byla ještě hodně mladá," naráží na svůj sňatek s Ryanem Reynoldsem v roce 2008. "Bylo to krásné a romantické, ale ve skutečnosti ne tak důležité, jako jiné věci ve vztahu."

Manželství se rozpadlo po třech letech, Ryan je dnes znovu ženatý s Blake Lively. Scarlett se vídala s různými muži, než zakotvila v náručí šarmantního bývalého šéfredaktora magazínu Clark a majitele reklamní agentury. Jednu dobu se vodila za ruku také s hercem Seanem Pennem – chodili spolu mimo jiné běhat. Krátce po rozchodu s přítelem Nate Taylorem v listopadu loňského roku poznala Romaina a zamilovala se. Dvojici seznámili společní přátelé.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Scarlett Johansson Benátky Ryan Reynolds Sean Penn

Přečtěte si také