TopStar

9. července 2013 16:30

Dagmar Dandová

Zdeněk Merta bez manželky: Teď se budu flákat!

Hudební skladatel a klavírista Zdeněk Merta (62) byl na Filmovém festivalu v Karlových Varech bez manželky Zory Jandové. Věděl proč. Zcela veřejně ho tam totiž políbila modelka Andrea Verešová.

Merta vyhrál prestižní turnaj Film Festival Tennis Cup 2013, který se uskutečnil v Parkhotelu Richmond. Hudbeník pak s přehledem stanul na stupních vítězů. Z rukou slovenské krásky Verešové získal křišťálovou raketu – a pusu.

Tohle vítězství jsem nečekal. Už jsem sice tady ve Varech filmový turnaj v tenisu několikrát vyhrál, ale také prohrál. Tentokrát při mně stálo štěstí. Byl to skvělý turnaj, svítilo sluníčko, bylo teplo,“ bilancoval Merta, který vypadal sice unaveně, ale spokojeně. „Do Varů jezdím jen příležitostně. Pár let jsem tady nebyl, ale asi začnu zase na festival jezdit pravidelně,“ slíbil známý hudebník.

Před sebou má teď Zdeněk Merta premiéru v Petrohradě. „Budu tady koncertovat. Na repertoáru mám klasickou hudbu. A pak? Pak se budu flákat! V létě si chci totiž hlavně užívat,“ dodává.

-dad-


Přečtěte si také